Kde výhodně nakoupit deskovky.

Narazili jste na zajímavou akci ve vašem obchoďáku? Našli jste klenot v levných knihách? Dejte to vědět ostatním.

edit:

! ! ! UPOZORNĚNÍ ! ! !

TOTO VLÁKNO BYLO ZALOŽNO ZA ÚČELEM NEZIŠTNÉ POMOCI UŽIVATELŮM TOHOTO WEBU. NENÍ URČENO KE SDÍLENÍ AFFILIATE ČI PROMOVÁNÍ VLASTNÍHO OBCHODU. TAKOVÉ JEDNÁNÍ JE V ROZPORU S PODMÍNKAMI POUŽÍVÁNÍ TOHOTO WEBU. BERTE TO PROSÍM V POTAZ.

NERESPEKTOVÁNÍ TĚCHTO PRAVIDEL BUDE MÍT ZA NÁSLEDEK SMAZÁNÍ VAŠEHO PŘÍSPĚVKU A V PŘÍPADĚ OPAKUJÍCÍCH SE PŘESTUPKŮ DALŠÍ PŘIMĚŘENÉ DŮSLEDKY.

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

15.11.2012 09:20:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Havelock

ČOI je taky zbytečná to souhlasím, ale napsat takovou blbost jako, že byl produkt rozebrán?
Vždyť každý ví, že je to lež.
To se chceš zastávat obchodníka, který lže?
Pokud by napsali došlo k chybě, zaměstnanec/systém nastavil špatně ceny, tak na ten jejich email ani nebudu reagovat.

1.3.2019 11:20:59

Havelock
Hlavní problém je spíš v tom, jakým způsobem to oni řeší. Napsali, že zboží je vyprodané, ale na eshopu ho nabízejí dál. Pokud by napsali: Došlo k chybě, sorry, tady máte 5% na další nákup, tak to lidi dál nijak neřeší.

1.3.2019 11:23:11

Žaloba a Coi
To je nesmysl, na to kaslete, ale ano, měli by se k tomu postavit celem a prostě říct nejsme schopni za tu cenu dodat, stala se chyba a ne se tvářit, že akorát na nás to nevyšlo.

Havelok - hele oni zjevně mají ceny hodne nizko obecně, duvod takového snížení (sleva 77%) jsem vnímal jako marketingový tah (upozornit na sebe) nebo třeba nutnost splnění měsíčního plánu, ono prvoplanove to nemusí znamenat chybu. Možná se přepočítali, mysleli, že nazenou zakazniky a potichu pak zruší objednávky, do hlavy jim nevidíš... problém je, že se snaží mlzit...

1.3.2019 11:23:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Booktook
No jak se rika spatna reklama taky reklama. Ted uz o booktook vite. Treba to byl vse zamer. Mne na tom uz vcera neco nehralo. Preci jenom hru ktera normalne stoji cca 1800kc by za 500kc prodaval jen hlupak. No ale zkusil jsem to. Pokud nedodaji tak nedodaji resit to dal nebudu tak nejak jsem s tim rovnou pocital uz pri objednavce.

1.3.2019 11:33:01 | Upraveno autorem (porovnej)

.
Přiznání je přitěžující okolnost

Tyhle aféry každého jenom otravují, já bych všechny ty slevy zakázala ...

Ze strany obchodu je problém v tom, že mají dvě možnosti.

Buď v rámci svých obchodních podmínek lhát a říct, že už je to vyprodané, kde jim z celé záležitosti neplynou žádné závazky a dočkají se morálního odsudku, že neřeknou pravdu o důvodu vzniku celé situace (něčí chyba).

Nebo se přiznat a dávat tak do rukou druhé strany munici pro případný spor.

Vy tu sice napíšete, že kdyby to řekli upřímně, tak byste to pochopili a mávli nad tím rukou, ale když lžou, tak už jim tam posíláte ČOIku, ale určitě by se našel jeden-dva kreténi, kteří by nad úpřímnou odpovědí rukou nemávil a šli se soudit nebo řvali tak dlouho, dokud by jim to raději za slíbenou cenu neposlali.
Nabídka slevy je také svého druhu přiznání, takže ani to raději neudělají. Nehledě samozřejmě na fakt, že současný stav je kromě negativní publicity nic nestojí a kdyby vydali nějaké slevové kupony, tak je to peníze stojí, ale negativní publicity se stejně nezbaví ...

Na jednu stranu je otázka, jak má někdo poznat, že se nejedná o nějaký legitimní výprodej, ale ruku na srdce, minimálně na 50% jste vy všichni, co jste si něco objednávali, čekali, že je to chyba a ke zrušení dojde.



1.3.2019 12:11:01

Hike
Z diskuze na FB vyplynulo, že se o chybu v ceně nejednalo, ale pouze neodhadli zájem (řekl bych, že mají špatně nastavený modul skladových zásob na eshopu).

Celkové rušení objednávek je také podivné, kdy já objednal Ticket a rozšíření k Pandemic a zrušili mi Ticket. Někdo další měl stejnou objednávku a tomu zrušili Pandemic. Kdyby to brali podle toho, kdo dřív přijde, tak by jednu objednávku zrušili úplně. Tady to spíš vypadá, že se snaží každého uspokojit aspoň částečně.

Pokud by se omluvili a nabídli slevu, tak se samozřejmě najde někdo, komu by to ve výsledku za tu cenu poslali, aby držel hubu. 99% lidí by to ale nechalo být. Alespoň na tohle se u těchto chyb většinou hraje.

1.3.2019 12:29:04

nooo
Zastávat lživého obchodníka se nechci, ale slovo od slova souhlasím s Hikem. Je rozdíl jestli oklamáním zákazníka cílenou lží obchodník profituje - např. slevy ala Vietnamec, kdy se nadhodnotí původní cena a po slevě je to pak za stejnou cenu jako všude jinde, nebo se vylhat z potenciálního průšvihu, zachránit si kůži a zároveň nikoho nepoškodit. Ano, utrpěla něčí ega, ale jak píše Hike, sami jste s tím nejspíš počítali. A jestli ne, tak radši kreditku odevzdejte rodičům, protože jste nebezpeční sami sobě.

1.3.2019 14:24:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Zacina to tu byt komedia s ohananim sa na coi
Plný súhlas s Havelockom a Hikom, toto iste sa riesilo pri predobjednavkach v MK-UE v knihy dobrovsky myslim. A to nebola ani nejaka extra zlava, len nizsia cena a nic co by sa iba len blizilo k 30percentam, toto bola zlava 70percent a nikomu to akoze netrklo, ze to je chyba. Vsetkym, ktory sa teraz chcu ohanat hentym ci hentym drzim palce :D Bolo to tu vysvetlene spominanymi dvomi ludmi dost jasne a realne...

1.3.2019 14:35:21 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Pokud je pravda to, co psal shadowinek, tak to na COI je... Udelame vyprodej a jejda, pokud nam nakoupi vic lidi nez jsme cekali, tak jim porusime objednavky? Nebo rovnou zrusime vyprodejove polozky z objednavek vsem? To vam prijde jako ok chovani obchodnika?

Jinak co se tyce "podezrele" nizke ceny - kdyz vyprodavali BlackFire, Albi nebo Piatnik, tak ty ceny nekdy byly na urovni 1/3 puvodni ceny, nekdy i nize... Takze 70% sleva neni az takovy ulet...

1.3.2019 14:55:28

?

jak vidno se tu furt řeší blbosti. Celé to tu jde do kopru.

1.3.2019 15:01:47

...
Zcela souhlasím s Hikem. Sám jsem si bohužel jako soukromá osoba jednou vyzkoušel tuto pozici, kdy jsem se přepsal o řád a mohu Vám říct, že ačkoliv většina lidí přiznání chyby s omluvou vzalo, tak se našlo několik jedinců, kteří to začali vytáčet do absurdních výšin a měl jsem z nich pocit, že jim nejde o nic jiného, než mě potopit a dosáhnout svého.

Po této zkušenosti se opravdu nedivím, když někdo raději zvolí tuto cestu jako teď Booktook.cz. Na druhou stranu musím souhlasit s tím, že se zákaznickou podporou Booktook.cz (původní levnéučebnice.cz) zřejmě docela bojuje. Sám jsem s nimi v minulosti řešil pár věcí a musím říct, že komunikace se zákazníky není jejich nejsilnější stránka.

1.3.2019 15:28:51

...

Tiez som objednaval z booktook, zlavu som si ale nasiel cez Heureku. Zaplatena objednavka zrusena, ze to uz nie je na sklade, hoci na strankach uvedene 20+ ks u dodavatela (tak ako i vcera pri objednavani). Bud chceli nalakat zakaznikov cez heureku na fiktivne vypredajove zlavy a byt na prvych poziciach, alebo jednoducho zauradoval ludsky faktor - omyl, nepozornost, to uz sa nedozvieme… Stacilo to imho vyriesit vysvetlenim situacie popr. zlavou na novy nakup, ved vsetci obcas chybujeme. Zial booktook to vsak absolutne komunikacne nezvladli, nabuduce uz u nich nenakupim, dam prednost serioznejsiemu obchodu.

Na zaver aby som nebol uplne OT, tak na MALL prebieha vypredaj doskovych hier 30-50% zlavy, tituly ale nic moc.
https://www.mall.sk/listy/vypredaj-hracky?category=NE014

1.3.2019 16:42:52

Twilight Imperium 4 cz
Na "Dobré Knihy" za dobrou cenu 2 585 Kč . Myslím , že levnější už to nebude. Tak kdo ještě nekoupil myslím , že nejvyšší čas.

1.3.2019 17:19:02

Booktook
Za me by to vyresila seriozni negativni recenze na heurece a uz bych to dal neresil.

1.3.2019 17:26:26 | Upraveno autorem (porovnej)

OT
Jak sviňa...

1.3.2019 22:12:51

:)
Vážení, vzhledem k tomu, že ty brutální slevy měly na vše ve výprodejové sekci, muselo vám být na první pohled zřejmé, že je to neúmyslná chyba. Pokud by tomu bylo naopak tak tam svítí banner 75% na vše sleva, výprodej skladu. Museli by vyprodávat vše, s tím že ruší eshop apod. Zjistili, že udělali chybu a to proto, že tu objednávku tam udělalo neobyčejně moc lidí, jinak to asi není eshop, kde byste se koukali, pokud byste chtěli koupit deskovou hru. V momentě kdy to zjistili, tak to vyfiltrovali v software a těm desítkám lidí poslali převodvolenou odpověď zboží vyprodáno.

A co s tím jako měli dělat jiného? Začít si s těmi desítkami lidí dopisovat o počasí?

Jinak níže popsaný přístup mám strašně rád, objevuje se pravidelně. "Prosím vás nemá někdo na prodej hru z kickstarteru, prošvihl jsem kampaň...ten žid, chce po mně za ni o 500 Kč víc, a zdali pak když to od něj koupím platí daně, finančák na něj :D

Víme, že se sekli..mohl jsem to mít za třetinu..ale když mi to nevyšlo...tak hej měli na krku bleděmodrou kravatu, když mi sdělovali, že se nenechají odrbat, a já bleděmodrou nemám rád, to je přeci zásadní chyba...a je potřeba podrobně rozebrat jestli ten email byl napsaný dostatečně velikým fontem a jestli tam náhodou neměli pravopisnou chybu

2.3.2019 09:41:04

Diskuze

No vidím, že tahle diskuze už nemá smysl. Začíná být plná haterů, kteří nestihli udělat objednávku a nyní jsou nejchytřejší na světě.
Za prvé rozhodně jsem neprohledával celý shop co vše mají ve slevě.
Za druhé výprodeje s takovými cenami se jednou za čas někde objeví.
A za třetí nejde vůbec o to že to nechtějí dodat když to byla chyba, ale o to, že prostě lžou.

2.3.2019 10:00:07

smith-g
lebo vsetci, kto to vidia realne mali zaujem o take herné pecky akymi su Escape Room, Kmotr, Descent, Příšerky z podzemí, Ticket to Ride Junior, uff ani keby to bolo za 300 :D Z toho ako pises jasne srší, ze sa citis ukrivdeny a pises ako nestihli urobit objednávku :). Nie kazdy si ide dolamat nohy po vsetkom co je v zlave ala kaufland. Jedine, ze by na tom niekto chcel zarobit a takych vas tu teda je... X krat tu bolo napisane, ze co ine im ostavalo? Rozdavat vam vsetkym zlavove kuponiky ako ste tu pisali? Bi sa za svoje práva...

2.3.2019 10:50:57 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Všem muselo být jasný, že to to nejspíš chyba. Tak chtěli svou vychcaností toho využít a ono to nevyšlo. Teď by ještě nekteří nenažranci chtěli posílat ČOI. To je k smíchu. Ono začíná být k smíchu celé ZH. Když se nu neřeší Abe, tak se řeší zdražování pošty o 20kč nebo že nevyšla tahle zlodějina...

2.3.2019 11:18:45

Anachrony
Na megaknihy.cz za 820
https://www.megaknihy.cz/hry/336937-anachrony.html

2.3.2019 11:19:15

Gotti

O chybu v cenach neslo (toto je potvrzeno obchodem). Slo o spatny odhad akce z jejich strany, kdy se snazili zbavit skladovych zasob. V obchodnich podminkach to maji osetreno v sekci Vyprodeje, kde se rika, ze se akcni cena vztahuje pouze na kusy skladem a ne na zbozi u dodavatele.

COI je ale opravdu zbytecny overkill.

2.3.2019 13:13:35

cena vztahuje pouze na kusy skladem a ne na zbozi u dodavatele
Preco sa tu potom niektorí experti ohánali informáciami, ze na sklade u dodavatela maju +20kusov a vyhrazali sa zlymi recenziami na heuréku, komici..

2.3.2019 13:38:07

Anachrony
Taky tam byla cena 820 kč .
Teď už je 1071 kč.

2.3.2019 17:26:06

Jahman

Opět jsi nepochopil co jsem napsal. Nemá to smysl.
Každopádně slevy neřeším a na bazaru jsem tu nikdy nic neprodal a ani neprodám.

3.3.2019 09:00:08

Příserky z podzemí

Na alze za 19,90

5.3.2019 14:24:56

Vybíráme z Bazaru

Warhammer Underworlds - Harrowdeep
Warhammer Underworlds - Harrowdeep
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas