Jednoduchá rubačka

Docela přemejšlím, že by se mi do portfolia šikla nějaká easy rubačka. Nemyslím tím úplně primitivní, ale něco, co můžu někam přinést, během pár minut vysvětlit pravidla i nehráčům a pustit se do hry, případně něco dovysvětlit během hry.
Mělo by to mít relativně krátkou hrací dobu, max tak 90 - 120 min.
Lákám na hry další lidi - Dominion se osvědčil, tak sháním něco dalšího ;-)
Díky za všechny rady!!!
7.9.2010 12:17:52

==>ocasek
Ježiši díky! Sice je to něco naprosto jinýho, než jsem chtěl, ale ty hry vypadaj super. Hlavně Kragmortha a Red Dragon!
Jo a co je CCA? Asi jsem debil... ;-)
Zase budu muset vybírat... Někdo kdo by porovnal Kragmorthu a Red Dragona?

8.9.2010 18:47:18

rbx

ipetrk
ze by Command and Colors Ancients?

8.9.2010 18:53:34

rbx

ipetrk
Kragmortha je party hra, chodis po knihovne Rigor Mortise a snazis se mu brat z jeho kupicky karet kouzla. Musis se mu ale vyhybat, protoze kdyz se s nim setkas, beres si kartu postihu. Ty jsou fyzicke a postihu 4 casti tela. Napriklad muis mit do konce hry vyplazeny jazyk, nebo musis stat na jedne noze, nebo musis mit kartu drzet hlavou na rameni... atd. Tyto tresty se kombi, takze muze mezi vama stat clovek, co drzi ruce v pest, jimi drzi karty, ma vyplazeny jazyk a treba bradu na stole. Nic prijemneho :-) Jakmile nekdo nabere 4 ruzne tresty postihujici ruzne casti tela, prohral, hra konci a spocitaji se body na kartach ostatnich hracu, kteri stacili neco ukrat z hromadky kouzel.
Tot ve strucnosti Kragmortha, Red Dragon at popise nekdo jiny, ja ho neznam.

8.9.2010 18:57:25

Red Dragon
Nebudu popisovat, bo se stačí podívat na velmi kvalitní a podrobný popis hry na tomto webu ;-) Doporučuji hrát v kombinaci s konzumací zelené :-)

8.9.2010 19:34:23

easy RPG
WoW:AG, za hodku a půl se dá odehrát ve čtyřech

9.9.2010 10:47:34

Vybíráme z Bazaru

Insula - CBG, anglická verze
Insula - CBG, anglická verze
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas