hry pre 9-10 ročné deti alebo....

ahojte poraďte prosím aké hry pre moje a možno aj vaše deti. hrávame Dungeonquest , Ghost Stories, Memoir '44, Tikal, Vládca tokia hrajú bez problémov prosím o radu alebo vaše skúsenosti . Ale asi niečo akčnejšie. Ďakujem
6.11.2013 12:39:39

ruy

ked
ked zvladaju co pises tak sa asi najlepsie opytat ich na co by mali chut tematicky a potom sa zamerat na mechanizmy
trocha zuzit vyber takto to mas ako najst v mori tu najkrajsiu rybu :)
..ale inak ja osobne by som na nich skusil vybafnut Eclipse
..len ja si musim pockat kym mi este trocha dorastu hraci doma :)

6.11.2013 12:52:47 | Upraveno autorem (porovnej)

Runewars
Skus Runewars, je to pekna, dobra hra, vsetko je tu prelozene a nie je ani nijak extra zlozitá

6.11.2013 16:48:39

Mage Knight + Pan Prstenu
Proc s nima nezkusit vyse zminene hry. Kdyz je dobre povedes urcite se do toho brzy dostanou (a budou mit dobry zaklad k dalsimu hrani :-) )
A z jineho soudku bych zkusil Rallymana. Pro mne nejlepsi zavodni.

6.11.2013 18:18:13

Moje zkušenosti...
... jsou takové, že 10ti leté dítě už je schopno zahrát skoro cokoli. Se synem hrajeme skoro všechny hry, které mám uvedené ve sbírce. Hodně ho baví Dominion, který v posledním týdnu vystřídaly Legendary: Marvel deck building game, hrajeme Magic: The gathering, Nexus ops, Mušketýry, Small World, Sant Peterburg, Railways of the world (silně oblíbené). Královské rošády, Infinity (jen s quick start rules), začínáme s Earth reborn (první 3 scénáře) atd. ...samozřejmě i klasiky jako Carcassone nebo Osadníky. Fakt zvládnou všechno, chce to jen najít co daného jedince baví, jak říká ruy.

6.11.2013 20:01:18 | Upraveno autorem (porovnej)

souhlas s Micc
A kolikrát to zvládnou rychleji a lépe než jejich rodiče.

6.11.2013 21:47:42

souhlas s Micc
já hraju se svými téměř 9ti letými dvojčaty momentálně nejraději Dominion a musím uznat, že jsou mi naprosto rovnocenými protihráči.. To samý třeba Citadela - naposledy mě oba porazily takovým způsobem, že jsem se až urazila.. :-)) a jejich oblíbenou hrou jsou Lovci noci... tady netřeba ani komentáře..
Takže už se sama těšim na vánoce, až jim nadělim hry, co mam schovaný a budu zas chvilku lepší já.. :-))

6.11.2013 22:57:50

doplnění
zapoměla jsem dopsat, že mam pro nás připravenou třeba hru Conquest of Nerath, Blue Moon City, Mines of Zavandor, Jambo a plno dalších...

6.11.2013 23:02:52

nexus ops
toto je rychla akcna pecka s jednoduchymi pravidlami

7.11.2013 07:24:19

Vybíráme z Bazaru

Šestý smysl
Šestý smysl
Akt. cena: 420 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas