Hry do batohu na cesty

Ahoj, chodivame s klukama na tůry a většinou trávíme večer někde na horské chatě či ve stanu.. Chtěl bych nějaké typy na dobře přenosné a hodně zábavné hry pro vice lidí (většinou hrajem alespoň 3-4, může být i pro 6, věkově všichni 30+, ale krom mě spíše nehráči..)

Zatim se nejvíc ujalo Vzhůru do Podzemí (zkoušel jsem potom ještě navrhnout Male velke Galaxie, ale ty uz se jim po hodine hraní Podzemí zdály zbytečně složité.. ) takže asi spíš preferujeme jednoduché a s možností škodit/bluffovat..
Teoreticky by ale vzali i nějaké budování/deckbuilder nebo i euro ve stylu catanu..když by se tim začalo dokud drží pozornost :-)
Podminka je mala krabice ;-)
13.10.2020 10:33:36

do kapsy
Já tahám hodně původní milostný dopis. 16 karet vezmeš i do kapsy a můžeš to hrát i ve vlaku. A pomalu i ve stoje. do 4 lidí....

22.10.2020 23:20:27

Milostný dopis!
Albertos doporučuje Milostný dopis, původní verzi, já doporučuji novou verzi Milostného dopisu, která je až pro 6 lidí. Nenech se zmást názvem, není to žádná slaďárna, je to normální karetní hra, která má jasná a jednoduchá pravidla, dá se hrát ve 2 ale i až v 6 lidech, nezabere žádné místo ani velkou váhu ale hlavně je super rychlá, zábavná a znovuhratelná. Dá se hrát doma, u stolu v hospodě nebo i ve vlaku a to i s lidmi kteří deskovkám a karetním hrám jinak moc neholdují. Doporučuji!!

15.11.2020 17:19:39

Vybíráme z Bazaru

Belaad: Země učenců a bojovníků
Belaad: Země učenců a bojovníků
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas