Hry a jejich přeborníci

Při psaní jiného příspěvku mě napadl námět na novou diskuzi. A sice o hrách ve kterých si myslíte, že jste přeborníci. Ne tedy jen o hrách, které se vám líbí a hrajete je rádi, ale o hrách, ve kterých jste prostě dobří a většinu nebo alespoň hodně v nich vyhráváte. Prostě se trochu pochlubte, ať víme, kdo je v čem PŘEBORNÍK!

16.5.2009 22:29:42

Začnu s chlubením
Já hraju jen v rodinném klubu, ale soupeři jsou i tak kvalitní. Porazit nejstaršího syna v nějaké strategicko-taktické hře je opravdu velmi těžké. Přesto existuje jedna hra, ve které mám zatím absolutní nadvládu - Puerto Rico.
Pochlubí se někdo další?

16.5.2009 22:36:06

chlubení
tak ještě jsem neprohrál též v Puerto Ricu (měl jsem své euro období, teď už jsme ho rok nehrál) a v Nexus Ops (z her, které hraji častěji).

16.5.2009 23:00:36

ja se taky pochlubim
prebornik nejsem v zadne:-DDD Nikdy si nejsem jisty jak partie dopadne a to v jakekoliv hre, a to je na tom to krasne:-)

16.5.2009 23:23:07

Ringo
no tak to já si taky nejsem nikdy jistý, jen mi to vychází :) A po čtyřech hrách držím čistý štít v Micro Mutants, dnes budu obhajovat neporazitelnost před rbx :)

17.5.2009 09:33:43

úspěchy
Tak já bych asi mohl jmenovat 2 hry, ve kterých mi to jakžtakž jde:
RICHELIEU - na Yucatě patřím to TOP30 světovýho žebříčku :-D
Bilance 148 výher, 4 remízy, 53 porážek

HANSA - ve 2 hráčích 6 výher ze 7, ve 3 hráčích 35/71 (50% úspěšnost) a ve 4 hráčích už slabší 25% úspěšnost, jsou tam docela těžcí soupeři (degacto hraju pořád s těmi samými :).

17.5.2009 09:39:46

SYDO
ja zase nemam tolik spoluhracu, abych mohl posoudit jestli ja jsem tak dobry nebo oni spatni. Ve dvou mi jde takrka vsechno, od Puerto Rica, Agricoly, Tikal, Age of Empires, Elasund po Nexus Ops a Samuraie. U Samuraie mam ve dvou treba score 5:0:-)

Ve ctyrech se schazime jednou za mesic a tamje to stridave oblacno:-)

17.5.2009 09:56:36

Jak je to se mnou.
No já mám hry rád od malička a většinou skončím jako vítěz. Moje úspěšnost vítězství je docela velká řekl bych tak 70-80%. Ono je to asi taky hodně tím že hrajeme většinou se stejnými lidmi. Ale v čem si opravdu moc věřím je Proroctví (že by průprava ze starého talismanu?) a Osadníci z Katanu (ale ty už jsme léta nehráli) Co se týče Puerta Rica který tady hodně lidí zmiňuje tak tam je to tak 50-50. To je hodně dobrá hra a stačí jedna chyba a soupeř zase dobrý tah a je po vítězství.

17.5.2009 10:51:18

Ja?
Taky nemam tolik spoluhracu, abych to mohl objektivne posoudit, ale zatim jsem snad pokazde vyhraval v LOTR_Confrontation :), ale to bude asi jenom tim, ze dokazu brachovi cist myslenky :)))

17.5.2009 14:29:27

THE HAMMER
to máš pravdu, např. BattleLore ?:-)

17.5.2009 16:54:29

Puerto rico a další
Co se týče domácích her tak PR jsem neprohrál několik let. Ale už jsme to taky dlouho nehráli. Naposledy jsem si pekne zahrál na turnaji na posledním deskohraní. Tam jsem skončil bohužel šestý. A přeborník... to je těžké, já ted spíš pořád zkouším nové hry. V čem jsem už dlouho nedostal klepec tak to je Ramses II :D

17.5.2009 17:37:23

rbx

nevim cim to je, ale spis dostavam na klepec
Dnes jsme se Sydem hrali Okko a nehidil jsem vic jak trojku. Takze skore asi 1:3. V posledni hre Sydo omylem misto 6 hodil asi 2 a Vyhral jsem. Naopak v Micromutantech, kde to je spis o manualni zrucnosti, bylo skore 2:2. Holt po 6 pivech ruka ujede i zkusenejsimu hraci :-)
TIP PRO RINGA: Okko je pro dva hrace hodne dobre. Ale hodne moc odvisle od nahody.

17.5.2009 17:57:36

tak já taky
já jsem přeborník v prohrávání:-D
Už asi půl roku jsem nic nevyhrál(asi dvakrát nad přítelkyní v Carcassonne:-D). Z eura hraji jen karetní osadníky proti přítelkyni a v těch nemám šanci:-). No a jinak mi prostě nic nepadá. A samozřejmě občas jsem hrál s profíky a tam taky nemám šanci:-)

17.5.2009 17:59:26

no
tak profesionální mikromutantér ze mě nebude, ale sranda to byla :)
Ad Okko: neuvěřitelně atmosférické a moc zábavné. Jen když jsem hodil po šesté po sobě šestku, bylo stydno i mě :) No a jak říká rbx - poslední hra všechno pochystané, jdu do tlaku na jeho bosse a najednou jsem hodil svou snad jedinou jedničku a už byla hlava mého bosse dole :)

17.5.2009 18:53:35

hmm
na Okko mrknu:-)

17.5.2009 19:13:04

Ringo
no to já taky :)

17.5.2009 20:15:19

caylus
no myslim,ze v caylusovi mi to celkom ide.na portali btettspielewelt mam nick dajo26 a max_payne,tak kto chce nech sa mrkne.

17.5.2009 20:30:40

Okko
no, ačkoli v tom kostky dokážou pěkně naštvat (ale i potěšit), přistihl jsem se, že na to furt myslím a že bych si to co nejdříve rád zahrál. Takže si to koupím :D Navíc to nové rozšíření s magií vypadá lákavě.

17.5.2009 20:48:40

Hammer
Ja jsem notoricky prohravac, ale jedna hra, u ktere vim, ze hraju dobre, jsou karetni filcky :)

18.5.2009 08:32:16

Prebornik
No nevim, jestli prebornik, ale posledni dobou mi relativne jde Genial:) Jinak v nicem zas tak moc nedominuju, myslel jsem si, ze hraju dobre Dominion, ale vzdy jsem usvedcen z omylu:D

18.5.2009 09:57:09

Vybíráme z Bazaru

Marvel Champions Hulk
Marvel Champions Hulk
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas