HRAL SOM DNES

bez hernych dennikov,bez komentarov,co ste dnes hrali...ja nexus a vikingov
11.11.2010 23:15:15

co je dobre,a co sa hra...
trosku podpichujem,ze najlepsie hodnotene hry sa v podstate ani nemusia hrat,staci ze su vyborne.Moj priklad je Wotr-perfektne hodnotenia,mozno zasluzene,ale v skrini.Tento rok som podlahol osialu stolovych hier a stale sa snazim,urobit aspon zakladny prehlad.Kazdy ma inu naturu,zo vsetkeho co som kupil mi nesadli akurat piliere a galaxi.A musim povedat,ze perfektne spracovane.Nemame doma postup od carcassonne,hned sme hrali agricolu.Momentalne zena chce hrat len mutantov a nexus,pri vinecku vikingov.Ked pozriem na policu s hrami,rozmyslam,ci som normalny.Ale ste tu aj na tom horsie ako ja.Preto ma zaujima,co skutocne,napriek statistikam a hodnoteniam dnes hrajete.

11.11.2010 23:50:01

Dedo
no myslím že každý hrá práve to na čo má chuť. Ja mám jeden den chut na to a druhý den zase na hento :) Ale momentálne najviac hráme dobyvatelov vesmíru a agricolu

12.11.2010 00:11:29

dedo
Když vyšli Mutanti, tak jsme hráli je asi tak 1 a půl roku v kuse, jiné hry jsem ani neměl. Když je přestali rozšiřovat, tak nyní jsou docela v pozadí zájmu a zase stále hrajeme od vydání Warhammer Invasion a to prokládáme ostatními hrami z mé sbírky bez vyjímky. Prostě WI + to, na co je zrovna chuť.

12.11.2010 07:13:35

deth
chcel som vlakno podobne ringovemu,co ste nove kupili,-proste, co hrajete zrovna dnes...policka je plna,ale co sa vytiahlo a hralo.Este sa mi nestalo,ze by som stal pred policou a rozmyslal,na co mam chut-jednoducho tento den,tieto dni, mam chut hrat napr.nexus.Zenu velmi bavi agricola,ale teraz ju hrat nechce,valime nexus a vikingov.Jednoducho,co dnes preferujes,co skutocne hras.tvoja odpoved je jasna,warhammer invasion,to je to,co som chcel pocut

12.11.2010 08:01:09

Aquarius :-D
Na víc se manžel přemluvit nedá :)

12.11.2010 08:11:46

všetko
ja hrám všetko, na čo ma chalani v klube presvedčia hrať :-) doma som rád, keď priateľku "prinútim" na pandemic alebo carcasonne :-)

12.11.2010 08:13:36

momentalny osial
velmi sa mi pacia prispevky charizmatickych hracov, ako ta jemna,hned som obul polarky a zistoval,co a ako na tej ladovej kryhe...a tiez len jednoducha provokacia-priznala ,ze hrajeme to v kuse...tieto dni teda konkretna hra

12.11.2010 08:14:50

ikri
manzela vymenit,na par tyzdnov ta pritulime

12.11.2010 08:17:30

Škoda...
...podle přízvuku asi nebudeš z Prahy? :)

12.11.2010 08:21:59

ikri
prizvuk nie je to najhorsie,najviac ma ma rad kren,lebo som starsi od neho...ale do prahy na par dni idem,pre mna je to stale moje hlavne mesto.,aj ked mam ten iny prizvuk...a manzela casom vycvicis...mas na to dobre zubky

12.11.2010 08:32:39

Dnes (resp. včera) jsem hrál
Death Angel. A to je všechno :-)

12.11.2010 08:37:34

vcera vecer...
...Small World a pozdeji Jambo v ramci ctvrtecnich setkani v cajovne. Vzhledem k tomu, ze zatim nevlastnim moc her, stridame Small World s Vladci podzemi a obcas zabrousime na pul dne do Arkhamu :)

12.11.2010 08:37:36

dedo
Ale jo, co bych nevycvičila, vycvičila jsem ho v jiných věcech, tak proč ne v tomhle:-D

12.11.2010 08:58:51

Momentálně
je u nás fest v kurzu Colossal arena. Moje polovička se v aréně překvapivě proměňuje v divou zvěř a pobíjí moje chráněnce hlava nehlava. Bezvadná atmosféra - divoké boje se v této aréně mnohdy odehrávají!
a já momentálně ráda hraju Atlantic star a FITS.

A taky si lámu ráda hlavu u KAKURA, to je panečku něco! :-)

12.11.2010 09:19:01 | Upraveno autorem (porovnej)

ta jemna
nie hracsky cas,ale najvacsi hraci blazon,vyhodnotenie toho najviac postihnuteho.Na vianoce by to tusim bola najlepsia tema-kto je ten drogovy nezavislak,ktory tej nasej zalube obetuje najviac casu

12.11.2010 11:37:59

Závislák jsem
...už teď se mi lepí jazyk na vestu a lítá pěna od "huby", když si uvědomím, že je pátek. Zítra nevstáváme a já jsem ukula děsivý plán: poté, co dnes moje drahá polovička překročí práh domu, připoutám ji okovy k hrací desce, případně, zasypu herníma komponentama či vhodím do arény spolu s Amazonkou, drakem a Titanem, kde budeme soupeřit do sobotního rozednění, kdy vysíleni litými boji, vyčerpání padneme do mrákotných mdlob, abychom ihned poté, co procitneme,okusili opět fantastický svět nepopsatelných herních zážitků uááÁÁÁ :-)))))

12.11.2010 11:54:38 | Upraveno autorem (porovnej)

ta jemna
keby nebolo keby,a ja som mal menej rokov,pridem ta uniest do svojho doupjete,...

12.11.2010 12:03:24

Včera..
Včera jsme si s přítelkyní sedli ke hře Slova, dneska dáme Munchkiny :)

12.11.2010 12:06:05

dedo
už si představuju ty herní orgie v temným hráčskýcm doupěti věkovitýho deda vševeda :-)

12.11.2010 12:20:40 | Upraveno autorem (porovnej)

vcera
v breclavi poprve Le haver

12.11.2010 12:40:25

ve čtvrtek večer a v pátek ráno:
Vládci podzemí... A roznes sem ji na kopytech:-)

Jinak je u nás na stole nejčastějc MEQ. Srdcová záležitost, ve dvou či ve třech...

12.11.2010 12:42:25

sympos zatroleniek
dedo si uz zakusuje do jazyka,ale tuto temu uz mam dlho na mysli,uz dam do vianoc pokoj.Ja milujem ikri,tajemnu,sedi mi deth.Skuste dat oblubenca zatroleniek,ktoreho citate,alebo date na rady-sydo,ringo atd zeus sa bude hnevat,oblubeny moze byt aj kolemjdouci.Nevolime prezidenta,ale charizmu zatroleniek.Ja za seba volim charizmaticke baby-ikri a tajemnu.

12.11.2010 12:53:56

Joe

dedo
Ahem, trošku menej horlivosti by niekedy nezaškodilo, inak.

A keď dávaš novú tému, tak ju aspoň sprav ako novú diskusiu a neplevel inú tému len preto, že si netrpezlivý...

12.11.2010 13:49:26

sympoš
Tajné sympaťáky tu opravdu mám, ale jinak má Joe pravdu.
A díky, nevím, jak jsem si to zasloužila ;-)

12.11.2010 19:14:12

navrat k agricole
Neviem cim to je, ale potom, co nas necakane nechytili Cyclady, sme skusili opat Agricolu a zacina to nebezpecne pripominat situaciu z minuleho roka, kedy sme hrali Agricolu snad kazdy vecer asi 2 mesiace vkuse. Ta mala 15stvocekova farma na neskutocne kuzlo. Dnes sme odohrali jubilejnu 50.partiu, v ktorej ma manzelka porazila o 7 bodov (60-53). Trvalo nam to 2,5hodiny, lebo skusame Sedlakov z Blat, ale zase sa do toho zaciname dostavat a mame chut na odvetu takmer okamzite. Takze dufam, ze zajtra moj velkochov porazi manzelkinu biofarmu :)

12.11.2010 22:40:02

Vybíráme z Bazaru

Heroes of Land, Air & Sea (EN)
Heroes of Land, Air & Sea (EN)
Akt. cena: 80 €
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas