Hra ze světa Warhammer

Můžete někdo doporučit kvalitní strategii ze světa Warhammer / Warhammer 40.000? Pro 3+ hráčů. Něco ve stylu Chaos in the Old World. Ne karetku, ne klasickou sběratelskou hru s figurkami.
13.2.2012 22:07:06

Špatňák
já se obávám, že nic co by splňovalo parametry (3+, něco ve stylu CitOW, nekaretka, nefigurkovka) prozatím není.

13.2.2012 22:27:15 | Upraveno autorem (porovnej)

Když už nic
Na BGG byly nějaké pokusy hrát Horus Heresy ve čtyřech. Ale imho je to dost nejisté a zrovna tahle hra je celkem drahý špás na to aby ji člověk kupoval s tím, že jen možná půjde hrát ve čtyřech.

13.2.2012 23:29:34

.
Bál jsem se, že taková hra není. Kurňa že já si ten Chaos Rising zahrál (na PC). Teď mi to bude zase líto :(

15.2.2012 15:14:54

Špatňák
To pak radši ruce pryč od Retribution a zvláště pak co-op kampaň. Já taky potřebuju hru s tvými požadavky :D

15.2.2012 17:04:58

Retribution
zklamal. Hrál jsem první 2 mise a pak dal ruce pryč. Samozřejmě mi to nedalo a nakonec jsem ho dohrál. Za chaos. Ale oproti základu a Chaos Rising to bylo.... o ničem.
Bohužel co jsem slyšel, třetí díl půjde ve šlépějích Retribution :(

9.3.2012 11:53:11

Špatňák
Bohužel máš pravdu. V single playeru je to dost nuda, protože nestíháš využívat plně všech možností a skillů postav. Navíc nakoupíš jednotky a pak je všechny pošleš na jeden cíl, což úplně ztrácí takovej ten taktickej squad feeling, kterej je hlavně v těch předchozích dílech. Proto jsem psal o co-op. To je hodně dobrý. A trojka naopak má mít nové systémy, co jsem četl já a moc nadšený z toho nejsem. Bitv velkých armád je takový krok zpět k RTS jedničce. No uvidíme.

9.3.2012 12:15:11

Vybíráme z Bazaru

Einfach Genial - Ingenious - Kaleidoskop
Einfach Genial - Ingenious - Kaleidoskop
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 11 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas