hra ,ktoru momentalne preferujem , a zeliezko v riti , ktore chcem co najskor poriadne zahrat

Momentalne som prepadol staremu Tikalu a neuveritelne som dosiel na chut Dominionu , ktory ma nebavil .Zeliezko je momentalne chaos / pre mna polointeligenta zaujimavy po preklade / ale hlavne preto , ze nieco trosku ine .Jednoduche zlachcenie , co hrate , a na co sa najviac tesite ,
16.8.2011 00:41:48

leto
kaslete na herne denniky , preto priznajte , co teraz hrajete , a co chcete najviac hrat .
Za seba Dominion, a zahrat si chcem chaos in the old world .

16.8.2011 00:57:21

hraju
Pravidelně denně hraju Game of Thrones LCG.
Chtěl bych si zahrát Mansions of Madness.

16.8.2011 07:30:22

hraju/chci hrát
Nyní u nás doma vládne HIVE Carbon a SmallWorld + rozšíření (Grand Dames, Be Not Afraid a Cursed). Chci si zahrát Antike, ale na to jsou třeba lidi, ale něco se rýsuje příští týden, takže se těším. No a čekám na reprint Twilight Struggle, mám ho v objednávce, snad v září bude.

16.8.2011 07:55:25

nyní
přes léto asi nejvíc hrajeme Survive, 3 musketeers a podobné krátké, ale úderné hry

Chci si zahrát Origins a Successors, už se mi na ně doma práší dost dlouho, ale pořád nejsou spoluhráči a čas...

16.8.2011 10:04:58

Právě teď
Teď je u mě nejhranější hra Betrayal at House on the Hill, který se mi po několika desítkách her stále dost líbí (a mé méně zkušené herní skupince taky) a plně si ho užívám díky jeho vyvedené atmosféře.
Nejočekávanější hra je právě teď Quarriors, na kterou čekám jako na zjevení boží, po jejich příchodu to bude Gears of War a po jejich příchodu to bude Blood Bowl Team Manager. Aneb jak si dobře rozplánovat nadšení :-)

16.8.2011 13:52:42

Právě teď, stále...
U mě už to asi osudově bude Descent ... kdybysme nemuseli občas spát, cvičit, koncertovat a tvořit, hráli bysme to s Pájou furt:-)

16.8.2011 14:25:23

aktuálně
několik posledních týdnů Dobyvatele vesmíru. Když přijede někdo na návštěvu a kdykoliv přijde chuť tak Dominion (s Intrikama a Pobřežím). Do budoucna bych chtěl zkusit Yggrdasil a pořídit si k moři Hive

17.8.2011 19:52:22

aktualne
doma stale najziadanejsie : duch , dominion , tikal , vladci podzemi . V klube CHaos ,Starcraft ,samostatna parta ARKHAM ,dievcata nadosmrti Ticket . Konecne dvaja dorabame dunu , takze najblizsie dufam -DUNE .

14.9.2011 01:14:01

momentalne
opravujem rozkecanost , prispevok ma vyzerat takto :
hrame DOMINION , poriadne sa tesim na DUNE

14.9.2011 01:21:52

aktuálně
Snažim se pravidelně hrát Lord of the Ring Card Game a těšim se na předobjednané Gears of War.

14.9.2011 15:18:18

Vybíráme z Bazaru

Labilní jednorožci: Přisprostlá edice (CZ)
Labilní jednorožci: Přisprostlá edice (CZ)
Akt. cena: 383 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas