Hledám hru ala Upfront

Zdravím,

před několika lety jsem po netu hrál hru se jménem Upfront. Je to původně karetní hra, my jsme ji hráli proti sobě v takovém černobílém textovém prostředí javy. Přestože se na to nedalo dle dnešních měřítek koukat, hledám od té doby hru, která by se zajímavostí Upfrontu vyrovnala. Velmi zjednodušeně se jí podobá Memoir 44, ale v upfrontu byl každý voják tvořen jménem, vlastnostmi a hodnotami, které pak měly vliv na hody kostky a výsledky přestřelek, přežití vojáků a podobně.
Neznáte někdo stolní válečnou hru, která by se podobala tomu co popisuji nebo přímo hře Upfront? Dík za odpověď.
11.8.2010 16:22:13

Sinuhet
Bohuzel, Up Front jsem hral nekolikrat, ale o nicem, co by se mu komplexnosti podobalo, nevim. Valecna karetka je treba Panzer General. Ten jsem nehral, ale mel by byt o dost jednodussi.

11.8.2010 16:44:12

Up Front
bych taky brala :-)

11.8.2010 19:09:22

co třeba
Combat commander EUROPE

11.8.2010 20:02:14

Panzer general
Vřele doporučuju, hrál jsem sice jen párkrát, ale hodně mě to chytlo, velmi dobrej herní systém, vymakanej singplaery, krásný karty. Podobná UpFront je i karetka War for Edadh, ale to je hooodně hardcoe, pravidla pro plnou hru naprosto pekelný(až tak, že se mi to doma válí a nejsem schopnej se pravidly prokousat), ale zas cenově to je docela hezky dostupný.

11.8.2010 20:38:03

Díky
Zatím díky, prohlédnu hry co doporučujete. Jinak nemusí to být přímo karetka, klidně i stolní hra s miniaturama nebo amitrash ...

11.8.2010 22:35:19

Hell of Stalingrad
Co tohle? Nedávno jsem také hledal něco jako Upfront a k tomuhle jsem se dobral. Ale osobní zkušenost s tím nemám...

http://www.boardgamegeek.com/boardgame/42560/the-hell-of-stalingrad

11.8.2010 23:12:35

Vybíráme z Bazaru

Warhammer Underworlds - Beastgrave Primal Lair
Warhammer Underworlds - Beastgrave Primal Lair
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas