Great Battles of History (GBoH) od GMT

Hrajete někdo něco ze série Great Battles of History?

Já jsem teď začal číst rulebook a scénáře k Samurajovi, údajně nejjednodušší díl z celé série (když nepočítám Simple GBoH, který podle všeho navíc není se Samurajem kompatibilní), a musím říct, že jsou to snad nejlépe napsaná pravidla i scenario book co jsem kdy viděl! (Nejsem zas tak světaznalý, ale nějaká ta pravidla už jsem načetl :))
Duo Berg-Herman u mě neskutečně stouplo! Připadá mi, že u takhle "šílených" her upustí uzdu fantazii a opravdu si tvorbu tý hry užijou...

Máte někdo něco z GBoH nahráno? Pravidla ještě samozřejmě neumím a ještě nevím jaké to ve finále bude a tak mě zajímá, jestli s tím má někdo zkušenost :) A taky aby tu nevázla řeč :D

http://boardgamegeek.com/wiki/page/GBoH

Pokud někoho zajímá nějaké období, které některá z těch her pokrývá, tak se na to určitě mrkněte.
18.2.2011 01:28:42

Nojo...
Tak Herman i Berg jsou strašné kapacity.. Už jen Empire of the Sun je hrozný mazec..:) A o Bergovi ani nemluvím.. :)
Mě hrozně zaujal poslední díl z této série Chariots of fire, je tam toho zase kotlík a navíc se mi líbí ta doba.. Jediné co mám proti této serii je snad množství dílů.. :)
Ne, kecám.. chci je zase všechny.. :D Klidně i Alesii která je teď v akci.. :)

18.2.2011 08:21:40

KungPao
Neznám, nečtu to, nezajímá mě to, nechci nic vědět, sakra, zase jsem na to klikl a studuju armády místo práce. Kluci, máte mě na svědomí.

18.2.2011 10:55:38

:)
Já když jsme viděl jak hezky je udělán Samurai, tak se mi třásly ruce, ale odolávám, z taktických her už mám ASL a to mě zaměstná asi do smrti :) Na samuraiovi se mi líbil členitý terén na mapách, třeba u SPQR je spousta map jen pláň, občas přeťatá řekou, což mě moc nebere. Z podobného důvodu mě minulo i C&C Ancients.

18.2.2011 10:58:17

Sydo
No jo, ale v ASLku nesekas hlavy samurajum v individuálních soubojích, ani nemůžeš spáchat hara kiri abys povzbudil morálku vojaku :)

A navíc je to Berg :))

20.2.2011 13:21:21

KungPao
Vsadím kabát, že v tom tichomořském modulu to půjde :)

20.2.2011 13:39:36

Vybíráme z Bazaru

Archmage
Archmage
Akt. cena: 690 Kč
Končí za: 14 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas