Essen 2021

Jak to kdo vidite? Nektere spolecnosti vynechaji, pry bude narocnejsi hrat, takze spis predvadecka a nakupy. 

Vstup s testem nebo ockovacim pasem. 

Za me to za to stale stoji a jsem rad, ze se rozhodli nezrusit:] 

12.8.2021 12:57:54

Tezko neco planovat. Situace se zase muze zhorsit a pujde to k ledu.

13.8.2021 10:49:50

No, ono to není jen o tom testu / pasu. Všichni budou muset mít respirátory a bude předepsaná vzdálenost mezi židlemi hráčů, kteří nebudou hrát stejnou hru. Asi 2m nebo kolik. Takže je jasný, že se na to spousta firem a i návštěvníků vykašle.

14.8.2021 23:02:45

Může se někdo ze zkušenosti podělit, jak to probíhá? Má smysl kupovat lístek na více dní? Případně na které dny se snažit zaměřit, pokud jen jeden nebo dva?

26.8.2021 17:29:42

@kjus Letos to asi bude úplně jiné (jestli to vůbec proběhne… budou volby). Takže těžko říct, ale zpravidla největší nátřesk bývá o víkendu a specificky v sobotu. Kdybych tam nechtěl být všechny dny (rozhodně tam je co dělat plné trvání), tak bych asi preferoval čtvrtek a pátek, protože je trochu méně lidí a snadněji si člověk sedne ke stolu a něco zahraje. Stolů ale bude letos určitě méně, na druhou stranu asi i lidí. Takže by to ve výsledku nemuselo být tak špatné. 

O víkendu probíhá více takových těch zábavných aktivit typu “hrajeme Exploding Kittens s obřími kartami” apod., ale ani dny předtím to není nijak slabé. 

Pokud bych chtěl co nejvýhodněji nakupovat, tak bych přemýšlel nad nedělí, kdy se všichni snaží doprodat co jim ještě zbylo a bývají větší slevy. 

---
Time Slug Studio

26.8.2021 19:31:43

Nákupy

Pokud bys měl zájem o nějakou žhavou novinku, doporučil bych k nákupu spíše čtvrtek nebo pátek. Mohlo by se totiž snadno stát, že do víkendu se daná hra vyprodá (co jsem zažil já, šlo např. o Teotihuacan nebo Mars: Teraformace).

26.8.2021 21:54:13

Tudíž řečeno tam musíš být nejlépe od čtvrtka do neděle :D

26.8.2021 23:40:05

Já bych jen doplnil, že plno firem má Essenové předobjednávky. Tak je možné si hru zajistit, aniž by tam člověk musel být ve čtvrtek či pátek. Zároveň to ale možná bude tento rok výrazně omezeno, jelikož firmy nejsou schopny zajistit, že to na Spiel přivezou (našel jsem na geeku, že Capstonu nenabízí pick-up na žádném veletrhu, prostě co bude, to bude). O víkendu jsou horké tituly prakticky bez šance. 

26.8.2021 23:42:33

To je určitě pravda, na to jsem trochu zapomněl. Taky se mi to stalo, že jsem si jeden den hru vyhlídnul, do druhého dne promýšlel… a ona už prostě nebyla. 

---
Time Slug Studio

27.8.2021 08:34:06

 Taky jsem o jedné věci tak dlouho přemýšlel, až měli poslední kus, tak už jsem přestal váhat :-)

27.8.2021 11:49:38

Lupeny uz jsou k zakoupeni. 22e za den (neni listek na vic dni). 

27.8.2021 14:54:42

Vypada to, ze budu mit listek “vystavovatele”, takze mam na prodej listek na kazdy den, kdyby nekdo mel zajem - piste (kdo by vzal vsechny 4, tak sleva). Jsem v kontaktu s organizatory a zmenit jmeno neni problem (zrusit listky se neda).

6.10.2021 11:21:56 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj přátelé, nejede nahodou nekdo zitra z Prahy do Essenu? Mam jeden opozdeny 13 kg balicek, na oplatku mohu poskytnout vstupenku na celou vystavu.

12.10.2021 17:09:46

Vybíráme z Bazaru

Settlers: Zrod impéria - Atlantida CZ + obaly
Settlers: Zrod impéria - Atlantida CZ + obaly
Akt. cena: 1999 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas