Diablo + Duna

Zdravím,
tak napřed k Duně: Patřím k jejím fandům porto bych se Vás rád zeptal jestli náhodou nevíte kde by se mohla dát sehnat.
a teď Diablo: popravdě ani nevím jestli jeho desková verze byla vůbec vydána i když o tom údajně firma Fantasy Flight Games uvažovala ( tedy pokud jsem to dobře pochopil http://hraj.cz/view.php?cisloclanku=2008092201 ). A pokud přeci jen byla vydána , nevíte náhodou kde bych ji mohl sehnat ??? ( nebo aspoň jakékoli bližší informace. )
Děkuji.
13.3.2009 15:51:41

Shako

Duna + Diaablo
Ahoj,
pokud je mi znamo, tak Duna se moc sehnat neda - mozne je ji koupit akorat v aukcich na e-bay ci nekde jinde.

Deskova hra Diablo zatim neexistuje.

4.11.2009 12:54:13

diablo
Nevím že by desková hra Diablo existovala. Asi nejvíc dějově podobný je jí Thunderstone viz. popis na ZH. Přijdeš do vesnice nasbíráš předměty, najmeš hrdiny a jdeš do Dungeonu zařezávat potvory. :)

4.11.2009 13:09:39

Duna
Duna se da taky vyrobit - na BGG jsou vsechny potrebne soubory jak pro velkou Dunu, tak i pro Print N Play Dunu Express

4.11.2009 13:14:59

Diablo
Tak o deskovce podle Diabla jsem ještě jaktěživ neslyšel a vzhledem k tomu, že si na Diablo III ještě nějakou dobu počkáme, tak bych ji ani v nejbližší době neočekával (jestli vůbec někdy).
Podle mě je Diablu nejbližší herně i atmosférou Descent, takže toho bys mohl zkusit.

4.11.2009 13:19:35

rbx

Firo
Diablo.... hm, pokud bys chtel mit panacky a jit s nema kosit potvory do Dungeonu, tak doporucuju Descenta. V zavesu za nim Runebound, ale tam uz to neni tak nazorne. Ten Thunderstone, co tu zminoval Parxel, je karetni hra na principu Diabla.

4.11.2009 13:21:17

Vybíráme z Bazaru

Prodej Marco Polo česky včetně insertu
Prodej Marco Polo česky včetně insertu
Akt. cena: 650 Kč
Končí za: 16 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas