Deskoherní nábytek

Dneska jsem na geeku našel geniální herní stoly a zjistil jsem, že něco takovýho potřebuju, takže kámoš truhlář bude mít kšeft... Hrozně se mi líbí, že můžete rozehrát třeba partičku Arkhamu v nižším patře stolu a když si chcete dát pauzu na oběd, tak jednoduše nahodíte vyšší patro a ubrus a je to :-) Navíc tam jsou vychytávky jako držáky na pití atd atd. Jen ty ceny jsou krapet americké...

http://geekchichq.com/
29.9.2011 20:11:39

rbx

eyron
na to uz jsem koukal asi pred tydnem a hrozne se mi to libilo. Kdyz jsem ale videl tu cenu, tak jsem se orosil, patrne to je z nejakeho kolonialniho dreva, treba ebenu :-) Ale nechat si to udelat tady, to me nenapadlo :-)) Palec nahoru!

29.9.2011 20:22:39

Eyron
Paráda!

29.9.2011 20:32:22

ja mam taky deskoherni nabytek
dve zidle a na ne polozim papundeklovou desku, kterou jsem vzal z rozpadnuteho supliku od detske postylky:-D A slouzi to dobre:-)

29.9.2011 20:32:46 | Upraveno autorem (porovnej)

ad herní stůl
No podle mne není třeba hned kupovat, nebo vyrábět tak složitý stůl. Stačilo by jen nechat vyrobit malinko větší desku, jak je deska stolu, vespod s lištami, které by tu desku drželi nad hrou a po obvodu trošku vyšší lišty, které by přesahovaly přes okraj. Tím pádem by se ta deska jen nasunula na stůl a hra by zůstala po ní. Jen holt bude ten stůl o nějaký ten centimetr vyššíˇale je to nejjednodušší řešení.

29.9.2011 20:35:44

Vybíráme z Bazaru

Chartered: The Golden Age (kickstarter edition)
Chartered: The Golden Age (kickstarter edition)
Akt. cena: 880 Kč
Končí za: 16 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas