Deskoherní - Kobayashi Maru

Už jste někdy hráli hru, nebo jste na ní jen narazili, co by byla deskoherním ekvivalentem "Kobayashi Maru"? Takže hra co nejde dohrát, nebo vyhrát? Jaká to je?
28.10.2018 23:00:58

...
Nehrál. Ale upoutala mě reference na transportní loď ze Star Treku, která Archerovi nedala spát. :D Takže jsme sem prostě musel něco napsat...


...................................................................
Redaktor Deskofobie a blogu Kubrt vs Deskovky

29.10.2018 07:01:54 | Upraveno autorem (porovnej)

jak jsem to myslel...
Jasně každá hra se dá asi nějak dohrát nebo vyhrát...

Ale třeba pro mě je nevyhratelná hra Revolver asimetrycká karetní hra pro 2... a ať hraju za kteroukoli stranu vždy na plné čáře prohraju ;-(
______________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM

29.10.2018 21:03:44

...
(ne)vhodně zvolená obtížnost v kooperačním scénáři Mage Knighta :)
Případně solo-varianta Agricoly, kde se po každé výhře ponechají některé karty zaměstnání a v další hře se musí dosááhnout vyššího počtu bodů (což samozřejmě nejde do nekonečna). Varianta je popsána v pravidlech.

29.10.2018 21:57:06

...

Ghost Stories na nejvyšší obtížnost. Můžeš v každém kroku udělat ze statistického hlediska to nejlepší rozhodnutí, ale vítězství je stejně velmi nejisté, závisející na kostkách.

29.10.2018 22:56:33

Jambo
Něco tak dementního jako Jambo jsem nikdy nevyhrál. Jednou jsem ukončil hru s vyšším počtem bodů, ale protihráč to v tom svém svém bonusovém kole na dotažení stihnul a o jeden či dva body ještě vyhrál. Od té doby jsme už nikdy Jambo nehráli. Chce si uchovat neporazitelnost, protože už mu teklo do bot. Mizera :D

29.10.2018 23:18:40

Robinson Crusoe
Asi tam hrajeme něco blbě, ale z tak 15 pokusů jsme vyhráli 1 a to ještě s chybou proti pravidlům. Ještě pár her a poletí z domu :)

30.10.2018 11:51:20

Vybíráme z Bazaru

BioShock Infinite: The Siege of Columbia
BioShock Infinite: The Siege of Columbia
Akt. cena: 1099 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas