Demence, nebo je to záležitost jen pro chytré lidi?

Opět jsem se vytočil, když došly obaly na karty. Můžete mi někdo moudrý s dostatečným rozhledem vysvětlit, proč když FFG vyrábí hry a současně na ně prodává obaly (dokonce tak oficiálně, že mají značku FFG a je přesný katalog kolik balíčků je na co potřeba), tak proč k***a nedělají rovnou inserty, do kterých by se obalené karty vešly!!! To by je to zvětšení krabice o 1 cm zabilo? Raději zaplatím 5 Kč (klidně i 10) navíc za větší krabici, než abych pak vyhazoval, nebo hodiny upravoval insert. WTF!
21.3.2013 21:59:19

inserty
Protože by pak připravili spoustu uživatelů o tu radost při tvorbě vlastních insertů?

21.3.2013 22:15:58

Spatnak
A ktoru hru mas na mysli? Napr. v LOTR kartovke mi obalene karty v pohode vojdu, horsie je to s plastovymi inzertami, ako napr. Last night on eart, Spartacus, tam sa nedaju karty vopchat ani pod inzert!!! Celkovo su inzerty od FFG na dve veci.
Nas pravdu, je to ostuda a co mna fakt vie nasrat, ked FFG nedokazu ku kazdej hre dat zopar zip sacikov, kam sa oni hrabu na GMT!!!

21.3.2013 23:02:24

To je zas mnoho povyku pro nic...
Já mám třeba kompletně obalený Cosmic Encounter, včetně všech rozšíření i s původním insertem. To samé i CitOW.

FFG inserty určitě nejsou žádná sláva, ale já si na ně už zvykl, nevyhazuju je a dokonce je i využívám. Do toho prostoru uprostřed se vejdou obalené karty i na příč (ne že ne) a pod ta "křídla" dávám žetony a figurky v pytlících.

22.3.2013 01:08:41

ad inserty
Me treba jejich inserty vyhovuji, protoze se daji snadno recyklovat :) Kdyz koupim par rozsireni, tak si komponenty mnohem radsi nacpu do jedne vykuchane krabice (a s tim zadnej insert nemuze kalkulovat), pripadne pokud je v kazdem rozsireni komponentu mrak (Descent 1. edice) tak si to chci rozdelit podle sveho.

Asi nas bude vic, pac s tim prinde me kalkuluji. Jak jinak si vysvetlit, ze ve Fury of Dracula, coz byla asi jedna z mala her kde s rozsirenimi nepocitali, jsem nasel celkem funkcni insert z plastu...

22.3.2013 04:30:53

Polylux1
No AH má taky plastový insert. Imho si spíše uvědomili to co píšeš. Kvůli rozšířením nemá cenu zvyšovat náklady různými inserty, tak tam dávají ten papírový, kterého se dá bez lítosti zbavit.

22.3.2013 09:05:40

Vybíráme z Bazaru

Divukraj - PUZZLE 1000 ks
Divukraj - PUZZLE 1000 ks
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas