company of heroes 2

Co poviete?

https://community.companyofheroes.com/discussion/211864/company-of-heroes-2-the-board-game-with-pictures
5.4.2019 13:58:45

Meh
povím...
--------------------------------------
Deskoherní Inkvizitor
Zakládající člen hnutí "Jednorožce s duhou do záhlaví Zatrolenek"

5.4.2019 14:02:30

Meh 2
Na mě moc abstraktní. CoH rozhodně abstraktní nikdy nebyla. Pár pokusů o převod RTS her do deskové/karetní podoby už bylo, ale žádná se nechytla.

5.4.2019 14:08:39

Jahman
Tak je hezký, že toho nadšence tvůrci počítačové hry tak podpořili a chtějí to vydat, to se moc nevidí, ale nějak postrádám aktuálnější info.
Edit: Aha, tak oni to nakonec změnili asi jen na digitální verzi (If everything is ok, we will release the final game for free in digital version.)

5.4.2019 14:11:32 | Upraveno autorem (porovnej)

coh
Ja tu hru na pocitaci milujem, hram ju asi 5-6 rokov a nic ine co sa tyka hier na pc neriesim, toto som objavil dnes, netvrdim, ze je to dobre ani nic, len som bol z toho paf, ze to niekto takto skusil...

5.4.2019 14:14:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Pekné,
ale ja v tomto prípade ostanem radšej pri PC verzií. Podľa mňa žiadna deskovka nenahradí tie vizuálne-strategicko-taktické herné orgie :D. Ale napriek tomu im držím palce. Nájde sa určite veľa ľudí, ktorí CoH nepoznajú a práve takáto deskovka ich zaujme, alebo naopak, bude to zaujímavé práve pre tých, ktorí CoH na PC poznajú :)
(Beztak už mám doma kvantum hier; kedy to mám stíhať všetko hrať ?! :D)

* * * * *
Člen klubu: Board games klub, Trenčín

5.4.2019 15:14:49

JAHMANsvk
JAHMANsvk-nick na steame keby niekto chcel :))

5.4.2019 15:24:49

Steam
Moc her na steamu nemám ,ale vedle Pubg,CS,Jagged A. ,je tam i CoH.
Hodně,hodně hodin ... :+).

5.4.2019 23:00:34

Bastacka
Tak to musime niekedy zahrat :), ja mam nahrate tak cca 3500 hodin :) od 2012 kedy vysla dvojka som nic ine nehral, pred tym sme drtili jednotku. COH je hra mojho zivota co sa tyka pc , nic ine ma tak nebavilo ako si zahrat s kamosmi cez teemspeek tuto strategicku pecku :) teraz su dokonca novy generali v testovani vo workshope :)

5.4.2019 23:05:57 | Upraveno autorem (porovnej)

CoH
Tak to je masakr,tolik hodin :+). To počítám můžu mít ve všech verzích CS dohromady :+), ale to hraji 18 let :+).

5.4.2019 23:40:57

tak nakoniec to bude deskovka
https://www.companyofheroesbg.com/

13.4.2019 17:34:58 | Upraveno autorem (porovnej)

CoH
Tak to jsem hodně zvědavý ,co to bude.

13.4.2019 22:35:19

Modely su pekne
https://m.facebook.com/Companyofheroesboardgame/

Na kickstarter 28. maja

22.5.2019 14:47:55 | Upraveno autorem (porovnej)

CoH bg

Sledujem to už dlhší čas a som fakt zvedavý, zatiaľ sa mi to celkom pozdáva, samozrejme bude záležať aj na cene, určite bude v kampani zopár platených addonov. Ale tiež bude ranné vtáča, ktoré pridá jeden pack miniatúr zdarma.

28 mája je tu hneď, tak verím, že už sa termín nebude posúvať. V hre sa bude samozrejme všetko diať na základe scenárov, ale v podstate by malo ísť o jednoduchú prípravu, a celý konflikt by sa mal odohrávať v obmedzenom prostredí, nepôjde o žiadne rozsiahle oblasti, skôr o konkrétny boj v konkrétnych bodoch, ktoré generujú dôležite zdroje, vďaka ktorým je možné získať rozhodujúcu prevahu, samozrejme bez taktického plánovania to tak isto nepôjde. Predsa len ide o vojnovú hru, v ktorej budú vystupovať rôzne jednotky z rôznymi schopnosťami a to bude značne miešať kartami. Všetko sa bude označovať pomocou kociek, čo je na prvý pohľad zaujímavý počin a podľa obrázkov z hry pôsobí prehľadne, takže fajn.

Hra bude ťažiť z miniatúr tankov, pechoty aj vozidiel, výbavy, ale budú tam aj budovy, vlajky a pod. základ je úplne totožný s pc predlohou. V hre sa budú vyskytovať tri zdroje, pracovná sila, munícia a benzín, tieto zdroje sa budú generovať na základe obsadených oblastí. samozrejme čosi bude dostávať hráč od začiatku vďaka svojej základní, no a za to všetko si bude kupovať armádu, teda skôr otázka zopár jednotiek, ktoré bude takticky vysielať proti nepriateľovi. Vyhrať je možné buď na víťazné body alebo zničenie nepriateľskej základne.

Hra by vždy mala trvať niekoľko kôl, pričom každé kolo sa skladá z troch fáz: pohyb, boj a zásobovanie. Zaujímavosťou bude možnosť hrať prvú fázu v real time móde alebo striedavo v kole. Ten real time, to som fakt zvedavý, z toho ide skoro vždy v spoločenských hrách strach. Našťastie je to len možnosť a to ma upokojuje, ale možno to bude fakt podarene fungovať.

Tak si veru počkáme na kampaň a uvidíme, a čo sa týka starých čias, tak CoH patrila medzi moje vyvolené a veľmi obľúbené hry, preto je môj záujem neutíchajúci.

24.5.2019 07:13:38

Vybíráme z Bazaru

Pošli to dál!
Pošli to dál!
Akt. cena: 490 Kč
Končí za: 10 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas