Budovatelske euro


Zdravim vsechny hrace. Nezna nekdo z vas nejakou peknou euro hru s budovatelskymi prvky? Ve ktere by se dostavali vitezne body za budovani, valceni, vyzkum apod? Jsem spise hrac AT her a v euru se nevyznam ale chtel bych nejake zkusit. Libi se mi napriklad Gaia Project ale ten je opravdu dost drahy. Za kazde tipy dekuji.
1.6.2018 18:11:34

.
treba Scythe, Eclipse

1.6.2018 18:29:37

...
Sid Meaer´s Civilizace

je česky a cenově za 1139Kč velká komplexní hra

https://www.fantasyobchod.cz/civilizace-deskova-hra-cesky

Pokud bys chtěl rozšíření, tak stopro duhé Civilization: Wisdom and Warfare

1.6.2018 18:40:40

..
Z těch trochu kratších:
Settlers: Zrod Impéria

1.6.2018 19:04:27

Wisdom and Warfare
Vi nekdo, kde se da jeste sehnat?

1.6.2018 19:50:38

pokud přecházíš z AT
mohlo by tě zaujmout Archipelago - je to euro, ale hodně interakce, prasení a tak. Bodování je takové "spešl", ale najdeš tam právě to, co zmiňuješ. Ten Gaia Project bych taky doporučil.
Obojí je teda dražší, ale v rámci toho, co od té hry čekáš, to tak asi bude.

1.6.2018 20:12:43

Scythe
Presne sedi na to co hledas.
Imho aktualne to nej co muzes vybrat.

Gaiu bych nebral. To je totalne suche euro, ve kterem to tema vubec neladi s mechanismy.

1.6.2018 21:24:20

Scythe
Tak jsem dal na vetsinu z vas a poridil si hru scythe. Musim rict, ze je to jedna z nejlepsich her, co jsem si koupil...nejvic me asi zaujalo zaverecne bodovani, kdy vlaste hrac az do konce hry nevi uplne presne jestli vyhraje...
No a taky jsem si teda poridil civilizaci a eclipse :D civilizace super, eclipse jsem zatim nezkousel...

1.7.2018 23:02:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Scythe
Tak sup sup, rozsirenia cakaju. Hlavne to druhe ma 8 roznych moznosti konca hry, nielen 6. hviezda.

Gaia je fakt divna, nasilu postavena nova tema na Terra Mystica a nehodi sa to k tomu, podla mna.

2.7.2018 01:52:08

Rozsireni

No urcite az zase zbydou nejake penizky tak je investuju v prvni rade do invaze z dalek :) abych mel pred hrou na vyber ze vsech narodu :)

2.7.2018 02:38:54

hm
Imho, eclipse je lepšia hra ako kvalitný scythe, ale gratuľujem že si našiel hru ktorá baví. Ináč dobrý náklad v podobe nákupov. Pomerne veľké hry za tak krátky mesiac :)

2.7.2018 08:21:26

Eclipse
No Eclipse si koupil možná přehnaně ukvapeně :D právě se chystá reprint...co neviděl bude na KS a pak do roka v obchodech

2.7.2018 10:00:29

stOKYi
Tak ja hry nakoupil z bazaru a dohromady me obe staly 2700kc, takze jsem na nich jeste tak 1000kc usetril. Nicmene za posledni mesis je pravda ze jsem do her nacpal hodne penez no, cca 5000kc :D

2.7.2018 14:38:49 | Upraveno autorem (porovnej)

Korenar
O nove edici jsem vedel, nicmene se mi nechtelo cekat rok na to nez se k nam dostane do obchodu a navic bude nejspise dost draha vzhledem k tomu, ze prvni edice stale stoji okolo 2000kc. No a kdyz se tady na bazaru objevila dvakrat hrana za 1200kc i s postovnym tak nebylo nad cim premyslet :)

2.7.2018 14:43:04 | Upraveno autorem (porovnej)

Castle for all Seasons
Zkus se podívat na tuhle hru. Budování středověkého hradu, nebo spíš budov uvnitř hradu (nějaké věžičky tam přece jen jsou). Nádherný oboustranný plán určitě splňuje tvou požadavku na pěknou hru. Vítězí nejlepší stavitel...:)
A abych ti neradil jen tak zbůhdarma, tak jsem to čeknul - hru lze koupit třeba v ihrysku (cena je určitě nižší, nevím jak doprava), možná i jinde...


* * * * *
Člen klubu: Board games klub, Trenčín

2.7.2018 18:07:30

vulcano, korenar
vulcano: ako keby mu nestačilo :D

korenar: Mimochodom ten eclipse nová edícia nebude nič prevratné v rámci mechaník, z toho čo som videl, tak bude zmenený hlavne dizajn a pár upgrade tilov (myslím že iba computre) a zatiaľ všetko bude možné zahrnúť aj do pôvodnej edície. Zo všetkými rozšíreniami sa z toho stalo už pekné mäso (zaplátali malé nedostatky a vznikol z toho občas chaos) a novou edicou to chcú možno dáko uhladiť. Tým že kúpil teraz podľa mňa nič nepokazil.

3.7.2018 08:42:13

Vybíráme z Bazaru

Imhotep Duel
Imhotep Duel
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas