Anima tactics

zdravím, už delší dobu bych se chtěl dostat k miniaturám od ffg, ale v česku je nikdo neprodává.Proto bych potřeboval poradit zda by je nešlo objednat k nějakým prodejcům u nás od kterých bych je odkoupil potom, nebo jak to mám udělat. díky
2.9.2009 12:57:25

viking749

Anima tactics
Tak mohu říct, že Animu sám už nějakou dobu hraji, později se přidal i brácha a pár kámošů, ale komunita v této hře je dosti nepočetná :-(. Ale hra jako taková je super, určitě se vyplatí pořídit si do začátku starter. Já hraju za Azur Aliance, takže mi figurky ze starteru nejsou moc vhod, ale do začátku se určitě hodí. - Je to, dá se říct jediné, co jde v ČR sehnat. Dá se sice s černým rytířem individuálně domluvit na dovezení některých figur, ale už nějakou dobu to řešíme přez dovoz z jiných zemí. Hra je to super, se vším všudy, pravidla jsou srozumitelná a hra je i relativně rychlá - když se to srovná třeba s WH40k :-D taky mě mnohem víc baví, protože další výhoda je ta, že všechny info o jedntce máte na profilové kartě jednotky. Tskže nejlepší figurková hra, škoda jen, že to mnozí nezjistili - osobně neznám moc lidí, kteří ji hrají.

Jinak kdyby byl zájem o ty figurky určitě se ozvi. A můžeme se domluvit co a jak.

16.8.2010 16:23:48

figurky
Minimalne startery manji v Rytiri, pak take par figurek. Vicemene to same muzes objednat i na planete nebo u Toma. Pro zacatek to myslim postaci, dalsi figurky holt uz asi z ciziny nebo si myslim, ze by se snad dalo domluvit na vyse zminenych webshopech, kluci jsou ochotni a pruzni.

17.8.2010 13:42:18

zkouška
já bych to rád zkusil. Praha, Brno

18.8.2010 17:37:22

viking749

zkouška
taky bych rád dal s někým jiným partičku, ale nejlíp v Ostravě - nehodlám jezdit přes půl republiky abych si dal jedno kolo animy a pak odejel s nepořízenou -. třeba kdybych prohrál :-D, ale někdy se můžem domluvit..

18.8.2010 21:53:38

Vybíráme z Bazaru

Nerozbalený Karak 2
Nerozbalený Karak 2
Akt. cena: 1390 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas