nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Zruseni uctu

Zdravim, nikde jsem na techto strankach nenasel link na zruseni sveho uctu, jak to mam udelat..?

12.8.2017 16:35:53

zpráva Diovi

Posílat SZ Diovi nemá smysl. Použij, prosím, kontaktní formulář.

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

19.3.2019 09:08:55

ufouncze, monacle

Jak tu již padlo, napište ID Zeus.

Jo a místní adminy doporučuju ignorovat, oni nemají žádné pravomoci, takže jsou ti při řešení problémů víceméně k ničemu (čest vyjímkám, co se pokouší pomoci). Maximálně se dočkáš nějakých zbytečných keců, jak tu vystřihnul pan MindlesSheep, který tím aspoň pobavil pana Špatňáka.

18.3.2019 18:26:22

zrušení účtu

Taky bych byla ráda za zrušení účtu, nevíte jak?

18.3.2019 17:28:08

hodnoceni

Take jsem jednou dostal pouze "neutralni hodnoceni" v bazaru. S tim kdo mi to udelil jsme si to vysvetlili (slo o to, ze promo karticka Robinsona od Albi byla sice "originalni=tisklo ji Albi", ale nikoliv ze stejne tlusteho kartonu jako ta ve hre. Coz jsem pri prodeji netusil, uvadel jsem ze to je "original", zatimco kupec se po vybaleni domnival ze se to "tisklo na tiskarne" (sic!) :-)

Sam autor neutralniho hodnoceni pak psal Diovi zadost o zmenu na pozivini a nestalo se nic. Ja to tak docela neresim, nikdo rozumny z jednoho neutralniho hodnoceni nebude delat vedu, ale stejne...

3.10.2017 23:53:29

->gvens

Ahoj, bránit se proti tomu nedá.

Opět napsat Diovi.
- všeobecně může dojít k nějaké neshodě, která se potom opraví nebo nějak si například vykompenzjete, ale musí o to požádat ten kdo ho napsal.

Co se týče nějakého neoprávněného tam by se to asi muselo řešit individuálně a opět psát Diovi.

Ale jde o to co se přesně stalo, takže nejde říct tohle můžeš a tohle ne "reklamovat" a musíš to mít i jak prokázat.

- nicméně vím že červené číslo u sebe nikdo rád nevidí, jen pak budou s tebou ostatní obezřetnější a po pár dobrých referencích není problém.

2.10.2017 19:57:00

Negativní hodnocení

Při jedné z aukcí mi majitel aukce udělil negativní hodnocení jen na základě svého úsudku. Bohužel do dnešního dne jsem nedostala od správce stránek ani od samotného vlastníka aukce žádnou odpověď na svůj dotaz a záporné hodnocení nebylo odstraněno. Jak se mohu tomuto nařčení bránit???

2.10.2017 19:40:52

Jen Zeus

My jako admini nemáme možnost účet zrušit. Je třeba napsat Diovi.

mindlesSheep sice nemá pravdu, ale opravdu pobavil. :D :D :D

28.8.2017 22:39:04

Taky mě zajímalo...

Taky mě to už kdysi napadlo (jak se tu ruší účet) a asi bych to řešil kontaktováním Dia.
Souhlas s Křenem, mít možnost zrušit svůj účet by měla být samozřejmost a není na tom nic divného.
Na druhou stranu jsem to přestal řešit, protože se sem vkládá v podstatě jen mailová adresa...

Jen nevim proč ten atak, sám jsem byl zvědav na radu (jestli jsem to někde nepřehlédl nebo tak) a ono hned z fleku tohle... :(

14.8.2017 11:00:18

mindlesSheep

Je ten tvůj tón něčím podložený?

14.8.2017 10:50:57

ad zrušení účtu

@mindlesSheep
Požadavek na zrušení účtu na jakémkoliv webu je zcela legitimní požadavek a není třeba ho nijak zesměšňovat. Prostě nechce zanechat žádné své stopy na webu, který už nechce sledovat a používat. U webu, který už nehodlám navštěvovat a sledovat nikdy nemůžu vědět komu se do budoucna data uživatelů dostanou do ruky. Dělám to taky tak - lepší prevence, než být pak otravován něčím co nechci a co jsem si nevyžádal.

@ufouncze
Napiš soukromou správu některému adminovi, nebo přímo Diovi. Taky si myslím, že by tady měla být možnost zrušení účtu. Už jenom proto, že by byl asi větší přehled o skutečných uživatelích Trola bez mrtvých duší.

14.8.2017 10:50:51 | Upraveno autorem (porovnej)

...

A existuje nějaký problém s tím ho jen nepoužívat? Nebo si zatrolenkám svěřil svoje platební karty, rodné číslo, číslo OP, velikost přirození a jméno prvního psa jako kontrolní otázku a tak se bojíš že přijdeš o všechno?

14.8.2017 10:35:40