Změny v posílání soukromých zpráv

Vůbec se mi nelíbí !!!!!, že Zeus zrušil výběr z přátel pro posílání zpráv, protože jsem tam měl nasázeno fůru lidí u kterých si zpaměti nepamatuju nicky !!!!!

A co mi tam naopak už dlouho chybí, tak možnost poslat tutéž zprávu více lidem !!!!!!
8.6.2010 11:01:44

rbx

strankovani + moznost poslat zpravu vicero lidem
moc prosim o obe moznosti. To prvni predpokladam nebude problem, kdyz uz je i v diskuzich a to druhe by uvitalo vicero lidi, prece jen svolavani na ruzne akce je v soucasnosti velmi pruderni.

2.11.2010 13:03:14

rbx
za posilani zprav vice lidem taky hlasuji. a aby se zamezilo spamerum, šlo by to třeba udělat tak, že by tuhle funkci měli přístupnou jenom lidi s aspoň jednou tečkou...

2.11.2010 14:46:08

Velký palec
za odesílání zpráv více uživatelům.
Díky, ó mocný Die!

14.11.2010 18:30:26

Zasílání zpráv více uživatelům...
Hlavně ať dobře slouží.

Kdyby s tím byl nějaký problém, piště hned přes soukromé zprávy. Mám zatím zapnuté logování chyb, ale zatím se to zdá bezproblémové.

14.11.2010 18:56:01

rbx

zeus
diky!!

15.11.2010 17:41:52

ZEUS ad: Zasílání zpráv více uživatelům...
wow...to je fakt paradna ficurka, uz ju uzivam a fici to excelentne.. najviac sa mi pozdava, ze ked 'odpovedet vsem' da sa dalej rozsirit mailist o novych adresatov!-jednoduchy detail, ale potesi, ocenujem! je to pecka najme na organizovanie hier/stretnuti.. fakt vychyt!!
dakujem/e!!!
:)

17.11.2010 13:30:27

Vybíráme z Bazaru

Příšerky ze skříně od Granna s obaly karet
Příšerky ze skříně od Granna s obaly karet
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas