Více moderátorů

Ahoj, jsem zde poměrně nový a chápu, že většina moderátorů, kteří schvalují fotky, články atp jsou normální lidé co nesedí jenom u téhle stránky a mají svoji práci a své rodiny / jiné aktivity.

Proto mě napadlo aby se přijalo více moderátorů, tím by se tato práce rozdělila mezi mnohem více lidí a vše by se urychlilo, nehledně na to že by se tím velice oživily stránky ... neboť když se podíváte na přední straně na články, poslední je měsíc starý, fotky týden a myslím že tam toho bude hodně ....

... ano je nereálné aby pár lidí co na to mají půl hodiny za 3 dny všechno stíhali proto kdyby bylo více moderátorů tak se přece jen něco pohne .... i pár lidí s elánem začátečníků by alespoň na chvíli vše oživilo než by jejich aktivita trochu poopadla a i potom by zde byli a alespoň jednou za pár dnů něco přidali / schválili, upravili atp ...

Snad se to po mě dalo přečíst :-)
15.12.2014 20:34:55

#5C4RL37
je obsah a obsah - na DŽ bych řekl, že jsem aktivnější. Samozřejmě budu rád, když to bude fungovat i tady, ale nějak se to nemá ke změně k lepšímu (viz PJ)...

18.12.2014 23:10:43

Kedrigern
Ohledne deza mam asi smulu. Bud trefim na diskuzi tak moc mimo herni misu (a muj vkus), ze nechapu, ze ji nekdo nemazne , nebo diskuzi sice herni, ve ktere se ovsem nenajde nikdo schopny ci ochotny ohledne hry smysluplne vypovidat. A stokrat nic umori nejen vola, takze se mi tam uz ani moc nechce.

19.12.2014 06:00:41

...
Důvod proč jsem to napsal krásně vystihl PJ... taky jsem se pokoušel tu vydržet, vadila mi právě nedostatečná míra komunikace mezi ostatními členy a pak taky to, že obsah tu šíleně stagnuje. Nakonec jsem přešel ke konkurenci a podobně jako Kedrigen to tu už jenom po očku sleduju. Je pravdou, že posledních pár dní jsem tu asi aktivnější, ale to se brzo změní, už mě to tu zase pomalu přestává bavit. Jediný důvod, proč jsem tu ještě registrovaný je ta široká databáze obsahu za ta léta, která se prostě hodí, ale co si budeme povídat... když se chci někoho na něco zeptat tak dž je první. Viz můj pokus o seznam rodinných dobrodružných a cestovatelských her. Na mojí otázku zde na zh se objevily až neuvěřitelné tři odpovědi, zatímco na dž to bylo něco kolem 30...

19.12.2014 06:54:48

deskozrout
me osobne prijde deskozrout totalne neprehlednej oproti ZH. Navíc me dere jak se tam diskuze vypisujou od prvního prispevku namisto od posledního (nejaktualnejsiho). Ale to je kazdyho věc,ja kvůli tomu prestal chodit na deskozrouta a jsem uz jen tady :) je to tu prehlednejsi. A co nenajdu tady tak jdu rovnou na BGG.

19.12.2014 15:24:57

deskozrout
Mám to asi stejně jako Peet - na DŽ jsem několikrát zabrousil, ale přijde mi tak nepřehledný, že jsem to vzdal. Navíc kvůli barvě písma v diskuzních příspěvcích u jednotlivých her na DZ je pro mě text téměř nečitelný, ale možná to jde někde nastavit. Co se týká schvalování, když jsem něco vytvářel a překládal, vždy to bylo caulym schváleno celkem rychle. Se schvalováním obrázků, recenzí apod. nemám zkušenost. No a pokud něco na ZH nenajdu, mířím taky na BGG...

19.12.2014 17:37:35

PANIKA
Ahoj, ahoj.
Připadám si jak v aréně. Tolik krvežíznivých hlasů volajících po skonu ZH. Nechci si myslet, že by tento vítr vál z konkrétního směru.
Takže jsem se obrátil na nejvyššího a dostal odpověď. V poslední době bylo na pořadu dne vyřešení menšího zádrhelu v bazaru. Ale vše by se mělo obrátit k lepšímu - teď myslím schvalování - od ledna. Viz úryvek z Diovy zprávy před čtvrt hodinou. Vynechal jsem osobní věci, které bych nerad, aby byly výše jmenovaným větrem zneužity ;-) Citace: "Ahoj, přiznám se, že jsem posledních 14 dní řešil na ZH jen ten bazar a ...
Ale chápu, že to lidi nezajímá (a neberu to zle). Zítra už začnu schvalovat a přes Vánoce asi udělám systém pro hlasování o schválení každého jednoho obrázku (asi jako na BGG). Kvalita asi půjde trochu dolů, ale za rychle schválení to asi stojí. Ondra"
Konec citace. Toliko Ondra.
No a já ještě dodám, že se blíží Vánoční svátky a prázdniny a to se ze mne stává rodinný typ a navíc se u nás doma během této doby nezapíná počítač. Mám pocit, že to tak bude i letos ;-) Tudíž schvalování souborů a her bude mít menší skluz. Tak snad si mne nevymažete z mobilů (ti kteří mě tam máte)
;-)))
P.S. I ty, Brute?

20.12.2014 00:00:46

vítr...?
Myslím, že tady se asi o žádném konkrétním větru moc nedá mluvit, pokud si pamatuju, tak liknavost schvalování a tím pádem ztráta motivace členů k vytváření obsahu vyvolává vlny nepříznivých reakcí vždy, když někomu zase dojde trpělivost a rozvíří debatu na toto téma. Za těch pár dní co jsem registrovaný už jsem jich tu pár zažil :-) Takže se asi opravdu nejedná o záležitost posledních 14 dní, kdy se řešil bazar. I přesto si sem stále témeř každý den najdu cestu a mrknu co je nového, ZH mě prostě vtáhly do kouzelného světa deskovek a to se nezapomíná :-) Ad meah - co je na DŽ nečitelného na černé barvě písma na bílém podkladě?

20.12.2014 11:16:51

Scvhalování obrázků
Co to je za odpověď, že se Zeus posledních 14 dní věnoval bazaru? Nikdo mu přece nevyčítá, že tady má neschválený obrázek 14 dní, někteří si stěžují, že ho tu mají téměř rok. A když ani to nestojí Diovi za to, aby se obtěžoval přímo do diskuze přispět, tak co si o tom mají hráči myslet? Potom tady samozřejmě vzniká prostor pro různé konspirační teorie...

20.12.2014 12:18:04

cauly
Nezlob se, ale o nějakém větru a skonu ZH tady nejde. Jde jen o naprostou liknavost cokoliv řešit a že se to v průběhu posledních let řešilo několikrát a nikdy nedošlo ke změně k lepšímu - nejde ani o 14 dní kvůli bazaru a ani o 14 dní během Vánoc, což je přece pochopitelné.

Stále beru ZH jako komunitní web, který by ale buď měl být komunitou řízen, nebo alespoň nějak reflektovat její potřeby. ZH pro mě zůstavají nostalgicky jedním ze základních zdrojů informací v mých deskoherních začátcích, ale... Výše zmíněné a další problémy způsobily právě vznil DŽ a nemůžu říst, že by se (bohužel) od té doby na ZH mnoho změnilo. K nezaplacení samozřejmě zůstává zdejší bazar a historické zdroje (abych nebyl považován za negativistu a zasévače větru ;-))

Nerad bych se k tématu již vyjadřoval, ale zrovna problém s uploadem obrázků jsem tady řešil ještě v době, kdy po DŽ nebylo ani památky...

20.12.2014 13:23:41

další směřování
Nedalo mi to a musím také přidat pár svých postřehů k diskuzi:
Schvalování. Co se schvalování souborů týká, nahrávám je jak na ZH tak i na DŽ a tady se musím Caulyho zastat. Soubory mám schválené většunou dříve zde než na DŽ. Obrázky jsem nenahrával již spoustu let, ale věřím že tady bude asi problém. Taky by se mi nechtělo čekat rok na uveřejnění svého výtvoru a plně soucítím a chápu dotčené fotografy.
Největší problém vidím v nekomunikaci vládce všehomíra (Dia) se svými podanými :). Vzhledem k tomu že si ponechal většinu rozhodovacích pravomocí očekával bych, že se bude vyjadřovat k důležitým problémům spojených s funkcí tohoto webu. Toto vlákno za něj požaduji a to, že jeho vyjádření je tlumočeno prostřeníkem mi připadá jako poněkud zvláštní (někdo by to mohl brát až jako neúcta ke komunitě nebo nezájem o dění).
Rozhodně bych si přál aby Zeus jasně definoval k čemu chce, aby tento web sloužil, protože stávající bezvětří ze ZH udělá file server na překlady her a aukro na deskovky.
Kdybych měl porovnat ZH a DŽ:
ZH X DŽ
Překlady: 1:0
Bazar 2:0
Diskuze 2:1
Přístup vládce(ců) k dělníkům webu 2:2
Nahrávaní obrázků 2:3
Přidávání nových her 3:4
Vývoj 3:5
Komunitní akce typu Zatrocon 3:6
Rád chodím na oba weby, ale ZH jsou mojí srdeční záležitostí a byl bych velmi nerad, aby se z nich staly stránky duchů a k tomu nám snad Zeus dopomůže.

20.12.2014 17:36:19

trochu jiný soudek
Po přečtení Sašova příspěvku jsem se rozhodl rozhodit síť ohledně Zatroakce.
Pište sem:
http://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/namety-a-pripominky-1/chcete-pravidelnou-zatroakci-8985/
Díky

20.12.2014 20:37:40

ad diskuze
ZH x DZ
2:1
Sarcasm? Try 1:5.

21.12.2014 00:21:32

ad diskuze
Pro každého je důležitější jiná složka. Pro mě třeba diskuze slouží jen k tomu abych se občas zeptal na nejasnosti v pravidlech.
Daleko důležitější jsou pro mě soubory s překlady. Proto jsem dával každé položce jen 1 bod, ale každý to má samozřejmně jinak :).

21.12.2014 08:22:01

acedrac
Asi jsi ne vsechno pobral. Zkus si to po sasovi procist jeste jednou.

21.12.2014 10:08:19

Micc, 20.12.
Barvu písma v diskuzi u hry na DŽ nevidím jako černou, ale světle šedou - je fakt, že můj monitor stojí za starou belu, ale i tak, přečíst to sice jde, ale nestojí mi to za ničení očí... Tu je výstřižek: http://postimg.org/image/9sodxe8t3/ , kde text v příspěvcích u mě vidím jako světle šedý. Podle mě to monitorem není, kdyby byl černý, tak je prostě černý.

23.12.2014 12:27:15

body
jak můžu získat body? Poslal jsem fotky, nedošlo ke zveřejnění ani k vyrozumění. Už tomu bude snad týden... čeká se déle? funguje to vůbec? co jiného dělat?

Díky

23.12.2014 13:17:13

sadlo
Týden je dobrá doba, až to bude půl roku, bude to zavánět.

Jinak já se k pár bodům dostal přes opravy popisků her, kde to psal asi nějaký slovák česky.

23.12.2014 14:29:53

Meah
no jo, ale tohle je jenom v záložce poslední příspěvky, nikde jinde na celým webu to tam nemáš ;) jinak zrovna tohle se tam řešilo v diskuzi a prej to jde nějak složitějc, protože tuhle záložku spravuje externí aplikace, či co

23.12.2014 15:23:07

Meah
Jop, už jsem v obraze. Úplně jsem zapomněl, že se můžeš na poslední píspěvky koukat i tímhle méně obvyklým způsobem (který snad ani na ZH není možný), ale osobně jsem ho nikdy nevyužil, protože chodím přímo do příslušných diskuzí "normálním" způsobem :-) a skutečně, všude jinde je to "černé na bílém". Ale což, kdo chce psa bít...

23.12.2014 21:47:04

Micc
Pekne a sugestivne sepsana hul ;eP

23.12.2014 22:32:38

Micc
Tak to pak jsem asi nenormální a jsem za to rád:) Ale opravdu - netuším, jaký je "normální" způsob vstupu do diskuze. Jestli myslíš přes odkaz na hlavní stránce "Diskuze", tak tento způsob je pro mě na DZ tak nepřehledný, že ho nepoužívám. Mně připadá normální, že když chci mrknout na diskuzi ke konkrétní hře, tak si najdu konkrétní hru a diskuzi přímo u ní. Každý preferuje něco jiného, chápu, ale asi nechápu tvou narážku na bití psa holí - napsal jsem akorát, co mi na něm nevyhovuje...

24.12.2014 10:32:24

Meah
No tak když chodíš pravidelněji na deskožrouta, tak napravo máš krásně přehledně vypsané nejaktuálnější příspěvky. Když chceš něco zpětně dohledat, klikneš na hru, tam na záložku diskuze a rozklikneš si vláknu které chceš... je to vlastně všechno stejné jako tady na zh, akorát že, tam máš ještě u té diskuze pro přehlednost a snadnější dohledávání podtémata (subfóra)... takže tohle spíše chápu jenom jako začátečnický problém, který by ti nevadil při delším užívání... ale jinak nic proti, zh jsou v poho po tomhle směru :-)

27.12.2014 01:05:15

matewr84
Jsme na netu. Neexistuje spravna cesta, jen mnozina moznosti a kazdy si vybirame podle toho jak jsme zvykli fungovat.

Nehodlam chvalit ani hanit jak deza tak ZH. Docela chapu, ze nekomu vadi ci chybi to ci ono.

27.12.2014 12:29:34

...
jj, souhlas s tvojí teorií, je správná... jen vůbec nechápu jakou to má souvislost s mým příspěvkem, nebo příspěvky... nehaním nic ani nikoho, pouze poukazuji na nedostatky, které kdyby se odstranili, tak by to bylo lepší... nic víc, nic míň. Konstruktivní kritika nikdy není na škodu :-)

27.12.2014 13:33:53

Řekl bych,
že vaše přání byla vyslyšena a začalo se něco dít ;)

30.1.2015 21:47:02

Vybíráme z Bazaru

T.I.M.E Stories CZ
T.I.M.E Stories CZ
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas