To Zeus - Zdvojování soukromých zpráv

Ahoj, už vícekrát se mi stalo, že mi od někoho soukromá zpráva do Trolí pošty přišla několikrát. Naposledy před chvílí od Klopíka. Jedna má čas 8:52:43 a druhá 8:53:56.
Už se mi někdy stalo, že dokonce přišla stejná zpráva 4x. Nemůže to být tím, když mám v IE otevřeno více kopií Trola?
12.11.2010 09:35:36

Je to "chyba" autora zprávy
Stane se to tak, že někomu pošleš zprávu a pak na seznamu zpráv dáš obnovit stránku. Otevře se takové upozornění a v něm zvolíš "Odeslat data znovu" (nevím přesně jak to tam je napsané). Tím tu zprávu odešleš znova. A můžeš opakovat donekonečna.

Druhá varianta je, že ze seznamu zpráv odejdeš a pak dáš třeba Zpět v prohlížeči a opět v objevivším se okně klikneš na "Odeslat data znovu".

12.11.2010 10:31:33

to Zeus
OK. Musím dát Klopíkovi po uších, až ho uvidím :).

12.11.2010 10:33:49

určitě dej :-)
Ale píšu, že je to fakt jeho "chyba". Je to totiž takové hloupé chování prohlížečů, které ale asi nejde nějak moc vyřešit.

Jde to řešit vhodným návrhem odesílání formulářů. Diskuse to tak na ZH již mají. U zpráv přemýšlím, že bych to taky vyřešil. Koneckonců bych tento víkend rád zprávy trochu překopal, abych umožnil zasílání zpráv vícero adresátům. Neslibuji, že to bude hotové, ale asi na tom začnu pracovat.

12.11.2010 17:28:23

Vybíráme z Bazaru

Comancheria - sice rozbalená, ale karty zatavené.
Comancheria - sice rozbalená, ale karty zatavené.
Akt. cena: 1300 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas