Tlačítko "to se mi líbí" u novinek na titulce

K čemu je dobré tlačítko "to se mi líbí"? Skutečně u těch pár článků na titulce musí být? Pokud ano, nešlo by aspoň skrýt ty vášnivé klikače? Když se kouknu sem, tak jejich výpis už je skoro delší než samotný text článku:
http://www.zatrolene-hry.cz/clanek/ohlednuti-za-rokem-2010-a-prani-do-roku-2011-1102/

Skutečně je to tak nezbytná funkce? A nebylo by lepší tam nasadit ty xichtíky z normálních příspevků? Klikače to uspokojí a nás normální uživatele to otravuje výrazně míň ...

Nebo aspoň ten seznam klikačů skrýt a nechat rozbalit po kliknutí... Tímhle stylem nám to fakt za chvíli přeroste přes hlavu...
15.1.2011 14:06:01

Merlin
dalo by se to udělat třeba tak,jako je ikonka HODNOCENO u hry.U článku by mohla být ikonka Třeba LÍBÍ SE a po rozkliknutí by se objevil seznam.

16.1.2011 09:41:10

plánovaná úprava
Plánuji to upravit hodně podobně, jako to navrhuje kody. Jen bych to udělal tak, že vedla "tlačítka" budou cca 3 lidé, kterým se to líbí + odkaz na seznam všech. Po kliku na něj by se to rozbalilo do přibližně současné podoby.

Jen teď pracuju na úpravě profilu hry, který se mi nelíbí již delší dobu a který by měl obsahovat třeba i obrázky hned na hlavní stránce, aby je snadno našli i noví návštěvníci (ty rádoby záložky jsou docela snadno přehlédnutelné).

16.1.2011 12:55:33

to Zeus
Perfekt :-)

16.1.2011 15:31:12

Vybíráme z Bazaru

Marvel champions set- 4x pack
Marvel champions set- 4x pack
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas