Schválení obrázků

Ahoj, jen jsem se chtěl zeptat, jak dlouho přibližně trvá schválení obrázků. U vkládání se píše, že 24 hodin, ale to asi bude trochu zcestná informace. Včera jsem vložil asi tři scany karet hry Rodinný podnik, tak se ptám...
28.12.2010 10:00:12

rbx

Sappho
chapu ze to bylo tuknuti do me, ohledne tech prvnich fotek, ale delam to jen vyjimecne. Vetsinou chvili cekam, nez udelam fotky ja. Opravdu :-)

2.3.2011 07:59:59

souhlas s ringem
Já souhlasím s Ringem, ohledně hodně nicnového neříkajících fotek stejného charakteru. Mě zase napadá Space Hulk. Jinak se mi taky nelíbí skenování všech karet hry, třeba po třech kartách a pak je tam spousta podobných fotek. Já jsem jen pro ukázku některých a ne že bych tam musel mít naskenovanou celou karetku. Toť můj názor. Jinak nechci o tomto názoru polemizovat, jen jsem cítil potřebu ho vyslovit a dále se už této debaty zúčastňovat nebudu. Rbx má nastavena nějaká kritéria a silně pochybuju, že je bude kvůli pár našim výkřikům v diskuzi měnit.

2.3.2011 08:01:49 | Upraveno autorem (porovnej)

rbx

Parxel
za jednu 2 a za druhou 3 = dohromady 5, tedy 2,5 za kazdou. Takhle resim neco mezi, kdyz to neni ani tak, ani tak.

2.3.2011 08:01:53

to sappho
No to co jsi napsala, mne taky napadlo, ale zodpovědně mohu prohlásit, že jsem třeba hledal fotky ke hře High Froniter a nejsou tu. Zatímco na Tomovkách jsou.... :-( Tím chci říct, že je sem kluci asi schválně nedali (nevím proč) a proto sem hledal fotky na BGG.
Já spíše vidím nevýhodu ostantích hráčů oproti různým herním klubům, kde se hry kupují často a taky hned jak vyjdou. Tam se pak hra zahraje, hned se přidá nějaké to info či foto... Ty jako jednotlivec nemáš tolik prostředků aby jsis koupila tolik her. Viz. třeba kvantum fotek od "jedudka". Fotek bylo mnoho, některé zajímavé, jiné méně. Ale nechci tím nikoho kritizovat. No snad se v tom do budoucna také něcu upraví či změní, uvidíme. ;-)
No je vidět že názorů je zde hodně. Co se týká bodového hodnocení, dodnes jsem tomu neporozuměl, ale věřím rbx, že v tom systém má a že to dělá zodpovědně. :-)
Také souhlasím a přikláním se k tomu, že v některých případech bych duplicitní fotky uvítal, zejména proto, že (jak jsem zjistil) není možné starou fotku nahradit novou, kvalitnější. A proto bych u her, kde jsou z dřívějška méně kvalitní fotky, klidně shcválil fotku podbnou, ovšem ta by musela být 100% .
A je pravda co napsal Parxel je pravda. Udělat hezkou fotku, naaranžovat to, dát tomu pozadí, trochu se tím pohrát, dá opravdu práci, než položit na stůl 10 karet, flák, flák s bleskem a hotovo. (Také jsem to tak dříve dělal, ale nyní se už více snažím.... :-P )

2.3.2011 08:06:31

Kent, Parxel
S tím uděláním fotky máte pravdu. Dělal jsem teď nějaké fotky a musel na mě být vtipný pohled, jak jsem tahal prodlužovačky a nasvětloval karty a herní komponenty rozestavenými lampičkami. K tomu mám vymalováno ve žluté barvě, takže dalo dost práce dostat ze všeho žlutý nádech. Nakonec jsem usoudil, že když už chci přidávat obsah, budu radši psát recenze, reporty a překládat, je s tím méně práce. :-D

2.3.2011 08:19:34

Fotky
Mně se zdá, že je lepší nějaká fotka než žádná. Jsem tu asi rok a za celou dobu se u mnoha her neobjevil jediný obrázek. K takovým hrám pošlu aspoň něco, když už nevlastním scanner.
Obecně nemůžu říct, že by mi přišly nějaké fotky na ZH zbytečné. Já si to množství pohledů vychutnávám. I třeba stádia rozehranosti hry - podle mě u některých her skoro to nejdůležitější.

2.3.2011 08:20:29

rbx

Kren
nikde neni naskenovana cela karetka, napriklad u Gosu jsem to nedavno zamital. A pokud bych mel brat vase kriteria za bernou minci, tak je u kazde hry 10 fotek. Co pak treba s hezky namalovanymi figurkami do Cyclades od Elenistara? Zahodit, protoze uz tam jsou od nekoho jineho? Je to vec subjektivniho dojmu. Ja ho mam nastaven tak, ze schvalim co se mi libi, nebo je nejakym zpusobem prinosne.

2.3.2011 08:20:52

kren
s tim scanovanim karet mas pravdu, nekdy to pomalu zavani vybidnutim k domaci vyrobe:-) Ja jsem pro fotky, ne scany. Samozrejme ale takove fotky, kde se nestane, co se mi obvykle stalo a proto uz to nedelam - ze hraji vecer, pak to fotnu, samozrejme s bleskem, ktery mi udela uprostred karet dominujici bile zarive kolecko:-)

2.3.2011 08:21:07

rbx
ad 10 fotek - to prave ne, ja jsem taky nize psal, ze dalsi fotky by mely byt pak oproti tem prvnim (v cemz hlavne tkvi jejich zajimavost) uz necim i zajimave, treba tim, ze budou namalovane figurky:-)

2.3.2011 08:22:55

rbx

Kent
Mylis se, je to presne naopak. Na ZH je od nas vic fotek nez na shopu. Fotky na shopu jsou vetsinou z netu. Stejne tak i High Frontier.

2.3.2011 08:25:36

ikri
vsak jo, prvni fotky jakekoliv, ve smyslu lepsi neco nez nic. Ty dalsi by se ale nemely nest ve stejnem duchu. K nekterym hram jsem tady daval prvni fotky i ja a bylo to presne v tom duchu, lepsi neco nez nic, protoze nemam moc kvalitni prostredi na to, abych udelal fakt profi fotku. Proto nedavam obvykle uz moc fotky k hram, kde uz jichhafo je. Vim ze neudelam lepsi a byly by tam akorat do poctu.

2.3.2011 08:26:18

To rbx
Nevím, já se zase o AT hry nezajímám, tak nevím. Nekoukám na každou hru co je v katalogu a ten High Frontier mne jen napadl. :-)
Se tě čoveče zastávám a ještě dostanu vyhubováno.... :-D
Ať je to jak chce, je vidět že 10 lidí 100 názorů. Ono se to nějak vystříbří....
Ale snay karet bych osobně také zamítal. Raději udělat hezkou fotku. :-)

2.3.2011 08:41:47

Vybíráme z Bazaru

Liška podšitá
Liška podšitá
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 13 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas