Řazení příspěvků v diskusích

Vyhovuje vám současné řazení, nebo byste raději, aby nejnovější příspěvek byl jako první a ten nejstarší naopak úplně poslední?
25.1.2009 18:17:57

Ad má rychlost reagování na připomínky
No bohužel nereaguji tak rychle, jak bych si úplně představoval (holt mě tento web neživí :-). Ale snažím se maximum věcí, co se tu objeví a nad kterými panuje širší shoda (trocha demokracie v praxi :-), realizovat.

5.3.2009 14:25:36

Zeus
Já myslím že nové řazení příspěvku je určitě lepší,a myslím že křen má pravdu že je to nejlepší veb o deskovkách u nás.

5.3.2009 19:06:04

Řazení diskusí u her
Tak řazení diskusí by mělo být opačné i u her. Mám to samé udělat i u článků? Asi ano, že? ;-)

5.3.2009 19:07:22

zeus
Určitě

5.3.2009 23:03:28

počet příspěvků v diskuzi
Nechce se mi kvůli tomu zakládat nový topic, tak to hodím sem:
U diskuzí u her by to ještě chtělo přidělat, jaký je počet příspěvků u daného tématu (stejně jako je u hlavního fora) - tím bych viděl, že od mé poslední návštěvy tam někdo něco připsal (třeba pokud jsem zakládal téma).

6.3.2009 10:11:37

Počty odpovědí v diskusích u her
Tak hotovo... Zbývá tedy "jen" otočit pořadí komentářů pod dokumenty (novinky, recenze, soubory atd.).

6.3.2009 19:16:53

Vlaada

Drobná chybka
V Chrome (nevím, jestli ještě někde jinde) nefunguje dobře ten odkaz "Číst diskusi od první odpovědi". Oprava je velmi jednoduchá, ten tag A, který definuje label "zacatek", by neměl mít zcela prázdný obsah, tedy stačí vložit mezi a jednu mezeru.

27.3.2010 08:18:22

Vlaada

Eh, sorry...
V minulý příspěvek měl končit
... stačí vložit mezi <A name="zacatek"> a </A> jednu mezeru.

Nevěděl jsem, že to (možná záměrně) vkládá html kód bez nahrazování. Takže to netestuj na téhle stránce, protože jsem ti ten bookmark tím pádem omylem předefinoval :)

27.3.2010 08:33:10

Vybíráme z Bazaru

Kvedlalové z Kvedlinburku (CZ)
Kvedlalové z Kvedlinburku (CZ)
Akt. cena: 20 €
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas