Přidání nové otázky

Přidáním nové otázky do sekce otázky u hry (konkrétní příklad Paranoia) se na úvodní stránce neobjeví v sekci "Nejnovější otázky" odkaz , že se objevila nová otázka v této sekci, ale objeví se nový odkaz v sekci "kde se diskutuje".
Tento odkaz přesměruje do sekce diskuse, kde samozřejmě nic nepřibylo.
16.2.2014 22:03:18

Starší problém
Na podobné problémy s otázkami jsem upozorňoval už dříve v jiném vlákně.
Včera jsem vytvořil otázku u hry Slavika a objevila se jak v "Kde se diskutuje" tak v "Nejnovějších otázkách".
Je to jeden z důvodů, proč si myslím, že mechanismus otázek je nefunkční a měl by "se" buď spravit, nebo (podle mě) lépe a jednodušeji zrušit.

17.2.2014 06:53:45

Nejspíše opraveno
Podařilo se mi odhalit, že přidáním otázky ke hře se v pravém sloupci webu objeví, že se objevila nová otázka u dané hry a stejně tak nová diskuse u hry (hra se objevila v obou sekcích pravého sloupce). Nyní se správně hra v takovémto případě objeví pouze v sekci "Nejnovější otázky".

Bohužel situaci, že by se hra v sekci "Nejnovější otázky" neobjevila, se mi nepodařilo zatím navodit.

9.3.2014 14:34:50

Otázky a diskuse
Určitě chci do budoucna zachovat členění na otázky a diskuse, jen možná časem tyto dvě věci sloučím do jedné záložky a "pouze" je odliším ve výpisu diskusí/otázek. Každopádně bych pak zachoval i rozdílné chování v detailu diskuse/otázky.

9.3.2014 14:36:52

Vybíráme z Bazaru

Delta
Delta
Akt. cena: 40 €
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas