Pravidla katalogu her

Zajímalo by mě, jak jsou v současnosti nastavena pravidla pro schvalování her do katalogu. Protože pokud vím, tak například pro LCG hry se v minulosti neschvalovaly jednotlivé balíčky (že by toho tady bylo moc, nebo jak zněl ten argument), ale takový záznam jako https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/great-western-trail-13th-building-tile-10042/ schválený je? Jaká jsou tedy současná pravidla?
7.2.2020 09:38:37

Mini-expanze/Promo materiály
Přídali jsme novou kategorii promo/miniexpanze. Takže budeme přidávat i LCG rozšíření, promo materiály a podobné věci. Ovšem je jasné, že to nebude úplně rychlé, protože takových věcí jsou desetitisíce.

7.2.2020 13:47:48

Miner
OK, možná by si taková změna zasloužila nějaké oznámení :)

7.2.2020 14:23:32

Oznámení
Pokud budeš chtí vložit hru do katalogu ,tak tam to je oznámeno.

7.2.2020 14:49:23

.
Ach jo, obrazky k mini expanzim jsem nahraval k hlavnim hram, protoze ony mini expanze jsem v minulosti navrhoval pridat do katalogu, ale byly odmitnuty. Tedka zas budu cekat na objeveni onech mini expanzi separatne abych ty obrazky nahral znova na spravne misto...

Nebo ze by se konecne objevila funkcionalita pro obycejny presun obrazku, aby se nemusel od jedne hry obrazek smazat a ten stejny obrazek k druhe hre zas pridat? :-)

7.2.2020 15:36:25

Bastacka
Měl jsem na mysli oznámení komunitě, že se změnil přístup ke katalogu:) Protože jak jsem psal, dřív fungovalo schvalování jinak.

7.2.2020 21:52:48

Oznámení
Oznámení bude, máme to nasazené cca dva týdny a testovali jsme to za provozu (testovali jsem to samo i před nasazením, aby to nevyznělo, že se to hodilo na ZH a pak se čekalo co to udělá :)), včetně podmětů, uživatelů, kteří si toho všimli sami. Vše vypadá ok, byť se to možná dočká nějakých dílčích změn.

8.2.2020 22:19:05 | Upraveno autorem (porovnej)

stady
Tato možnost je momentálně v řešení, tak jen doufat, že se to povede :)

10.2.2020 09:32:50

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač: Starý svět: KS verze + kovové mince
Zaklínač: Starý svět: KS verze + kovové mince
Akt. cena: 5500 Kč
Končí za: 14 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas