Otázky ohledně webu

Nevím jestli tu takové vlákno je, ale ten polovičatý hledáček mi neukázal nic, takže zakládám nové vlákno, snad se do něj nějaké ty otázky sjednotní.

Moje otázka: jak to funguje s novinkami? Předpokládám, že je může zadávat každý, ale jsou zde nějaká pravidla? Může to sloužit k mírné propagaci jiné stránky o deskových hrách? Nerad bych problém ;)
18.6.2015 09:33:41

Novinky
Zde je více informací.

http://www.zatrolene-hry.cz/clanek/i-ty-muzes-psat-zatrolene-novinky-2275/

Ohledně propagace, Ti ale bude muset odpovědět někdo povolanější...

18.6.2015 10:09:11

matewr84
novinky může přidávat každý, určitě budeme rádi za dalšího redaktora, nejhorší co se ti může stát je, že ti to neschválím

určitě si přečti ten článek, co postoval chilly

ohledně odkazu na jiné stránky - rozhodně upřednostňujeme vlastní obsah a jinak by to záleželo na zaměření dané stránky, přece jen existuje určitá konkurence a rivalita mezi stránkami a chceme, aby naši uživatelé chodili hlavně k nám a ne ke konkurenci
například ale se stránkami vydavatelů opravdu problém nemáme - ty jako konkurenci nevnímáme, ba naopak

na druhou stranu je zde samozřejmě určitá novinářská etika (kterou, přiznám se, se mi už jednou podařilo dost porušit - viz článek o Robinsonovi), kde je vhodné nějak ozdrojovat zdroj informací (kanály jako FB nebo twitter, z nichž čerpám především, obvykle neuvádím)

ohledně návodu - připravuju kompletní manuál pro použití ZH, ale bude to ještě docela dlouho trvat, zatím tedy ten špatně dostupný článek

18.6.2015 12:21:49

pochybnosti
jinak pokud bys měl pochybnosti o tom, jestli je vhodné nějakou novinku publikovat, můžeš mně, jakožto šéfredaktorovi, předtím napsat, aby ses vyhnul případné zbytečné práci

18.6.2015 12:28:50

sjednocení pořadí zobrazovaných příspěvků
Ahoj, nevím jestli mám něco špatně nastaveného já, nebo to tak opravdu máte vy, ale trochu mě mate, že např v diskuzích pod články jsou příspěvky řazeny od nestaršího(nahoře) po nejnověší (dole) a v diskuzích u jednotlivých her, nebo u jejich Otázek, je to řazeno přesně opačně.. Nešlo by to sjednotit? (nebo aspoň abych si mohl vybrat jak to budu mít já?) Není to nic zásadního, jen mě to občas otravuje :) ale chápu, že jiní jsou tu na to třeba zvyklí léty používání :D

23.6.2015 15:32:29

chronologické řazení
Je to tak, beru na vědomí, předám dál. Zvážíme změnu.

Nicméně u otázek jsou odpovědi řazeny primárně podle "palců", které získají jednotlivé odpovědi. Toto je zcela jasný záměr vytáhnout nahoru ty lepší.
I proto prosíme všechny, aby na odpovědi reagovali pomocí odkazu okomentovat odpověď a nikoli dalším příspěvkem. Časová souslednost se pak totiž může narušit. Díky!

23.6.2015 15:41:05

řazení podle palců
Aha, tak proto to je někdy chronologicky na přeskáčku. Přijde mi to matoucí.

27.6.2015 22:48:25

Zamykání otázek / zbytečná proaktivita
Je nutné zamykat zodpovězené otázky? Narazil jsem na nesprávnou odpověď z dnešního dne a abych ji uvedl na správnou míru, musel jsem použít okomentování odpovědi, co se ale nezobrazuje jako nová odpověď, ani neposune v seznamu otázek jako aktualizovaná. Je to jen takový výkřik do tmy. Pokud si tazatel přečetl původní odpověď, jak ho má napadnout podívat se tam znovu. Tedy pokud nedostane upozornění na reakce k odpovědi. S tím jsem se zatím nesetkal.

7.5.2019 13:50:07

Vybíráme z Bazaru

Formule D
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas