Obrazky se spoilery

Uvital bych moznost oznacit (asi jako autor) obrazek nejakym priznakem, ze obsahuje spoiler. Typicky treba u MvM je vyfoceny boss a ja bych ho videt nechtel, pokud hru vlastnim ci o ni uvazuji a jeste jsem do teto faze nedosel. Pritomnost podobnych obrazku mi trochu vadi a sam bych takovy obrazek nejspise neuploadnul.

Pokud by ale existoval takovyto priznak a v galerii by byl treba checkbox "zobrazovat i spoilery", pak by se mi to zdalo byt ok.

Toto ma pochopitelne vyznam predevsim u her typu "legacy".
5.2.2018 00:22:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Vyjádření
Kluci tohle prosím příště do správného vlákna.

K věci. Chápu obě strany. Určitě by bylo přínosné mít sekci na spoilery. Je však otázka, kolik efektu reálně přinese. Her s překvapením zase tolik není a ve finále se dostaneme přesně tam, kde popisujete. Tj. já nemám možnost znát každou hru a třeba legacy systémy nikdy znát nebudu. Nemám je s kým hrát (a ano - je to můj "problém"). Musel bych se proto spoléhat, že uživatel nezapomene zaškrtnou "spoiler sekce." Nebo že takovou sekci ba naopak nezvolí u obrázku, která spoilerem vůbec není. A vznikne chaos. Pak se může pořád stát, že pod vlivem bezpečí vlezete do galerie a spoiler stejně uzříte. Možná vám to přijde jako přitažené za vlasy, nicméně není nic neobvyklého, když mám fotku figurek od uživatele zařazenu jako "herní plán." Tj. chápu vás, jen si nemyslím, že by to šlo nějak vyřešit. Tedy ne nijak spolehlivě. Teoreticky bych se mohl uživatelů ptát, nicméně zase bych se musel spoléhat jen na jejich odpověď.

7.2.2018 22:39:54

Vybíráme z Bazaru

Settlers - Amazonky bez krabice
Settlers - Amazonky bez krabice
Akt. cena: 620 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas