katalog - zavírání okna s hodnoceními


Zavírání vyskakovacího (modálního) okna s hodnoceními v detailu hry pouze přes křížek je sice drobnost, ale uživateli=mně to dokáže dost otrávit život. Bylo by skvělé, kdyby šlo okno zavírat i kliknutím mimo okno, což už je víceméně ux standard na webu. Zvlášť u hry, která má spoustu hodnocení a člověk je srolovaný do spodní části okna, musí zase skrolovat nahoru a hledat malý křížek na zavření. Díky za zvážení. ;)
7.1.2020 10:29:26

ad zavírání hodnocení
Když se hodnocení zavře klepnutím na "Enter" a ne myší na příslušné tlačítko nebo křížek, tak okno zůstane viset ve stavu načítám bez jakékoliv další možnosti ho zavřít, takže nezbude než zavřít celou stránku webu, protože je Trol zamrznutý ve stavu, kdy se s tím webem nedá nic dělat.
Používám Google Chrome.

7.1.2020 11:38:58

ad zavírání hodnocení
refresh stranky

7.1.2020 11:52:25

kren
Potvrzuji, v Chromu jde udělat refresh stránky.

Jinak chování popsané v kořenovém příspěvku je na nic. Ani Esc nefunguje.

7.1.2020 11:54:37

.
Možná to souvisí s tím, že je to vykreslováno stejnou funkcí jako okno pro nový příspěvek. Tam jsem Dia přesvědčil, aby zavírání kliknutím mimo zrušil, protože pokud jsem omylem klikl mimo při rozepsaném příspěvku, přišel jsem o celý text (což mi přijde nešťastné). Takže tipuju, že pokud se hodnocení hry (případně i žebříčky "Nej" a kdovícoještě) vykresluje stejným způsobem, tak by to mohlo být proto - a Zeus to bude případně muset rozdělit.

7.1.2020 12:47:56

Esc
Ono to okno je klasické modální okno, takže bez nějakého vymýšlení kam klikat nebo neklikat a vymýšlet nestandardní chování by stačilo klasické Esc na vyskočení z modálního okna a nemusí se nikam rolovat a nikam klikat.

7.1.2020 13:00:04

Esc

Jenže na mobilních zařízeních Esc obvykle není. Jsem jednoznačně pro možnost kliknout mimo okno pro jeho zavření.

Díky, žes to sem napsal, já už chtěl mockrát :o)

7.1.2020 13:21:45

Vybíráme z Bazaru

Heroes of Land, Air and Sea + Order and chaos
Heroes of Land, Air and Sea + Order and chaos
Akt. cena: 2700 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas