Katalog - vkládání nových her

Už se mi opakovaně stalo (a asi nebudu první ani poslední), že jsem chtěl do místního katalogu přidat hru, která zde není.
Pokud už má místní komunita nějak fungovat, tak asi nejlépe tak, aby se každý zapojí podle svých možností. Někdo radou o inzertu co si sám vyrobil pro lepší skladování, někdo přeložením pravidel, atd.
Protože mám doma pár (dětských) her, z nichž některé jsou možná až trochu obskurní :) rozdhol jsem se je popřidávat. Stálo mě to nějaké usilí a čas vyplnit všechny povinné údaje - někdy jsem dokonce poslal odkaz na boardgamegeek
Sice za to nejsou za to žádné body, což asi prvoplánově spoustu aktivistů odradí, ale zase jak je hra přidaná, můžete do ní už vkládat další info - návody, fotky, info,... které už za nějaké drobné body jsou (ne že by to pro někoho hrálo roli - když si třeba vezmete, jak byly honorovány obrázky kdysi, ale ne o tom jsem chtěl)
Jaké bylo mé překvapení, že moje dobře mířená snaha obohatit místní sbírku se se zlou potázala a můj návrh byl zamítnut! :(
Bylo by tedy fair uvést podle jakých kriterií se posuzuje, která hra si zaslouží být v tomto seznamu a pro kterou zde není místo, abych pro příště (a nejen já) nemrhal energií a raději místo toho dělal něco užitečnjšího.
Pochopil jsem, ze nemá smysl vkládat expanze k LCG (Living Card Game) a promo rozšíření.
Proč ale nebyly přidány regulérní hry jako: (Mezi uvedenýma-neschválenýma jsou moje jen 3)
Aby aj naše deti mali na čo spomínať
Pivrncopoly
Móda a modelky: Svatební šaty
Máša a Medvěd
Asterix & Obelix
Kufr
Until the Bitter End
Sportovní hry 2
Outpost: Siberia
Alien: USCSS Nostromo
Zápalky
Tajný život mazlíčků
Rummikub Twist
Bell and Hammer
Evropa hrou
....
Nějak to nechápu. Jestli je to zaujetí proti dětským hrám nebo proti nakladatelstvím co je primárně dělají? Trefl/Efko/Bonaparte

???
26.9.2018 11:37:03

@Kniga jak jsem psal, admin ti to vysvětlil :+). 

5.5.2021 11:52:15

Pokud jste to brali vážně a přehlédli smajlík, je to trochu smutné…

7.5.2021 22:46:45

@Špatňák já ho nepřehlídl,proto jsem přidal i svého. Jen Wolfsen je poslední dobou nějaky vztahovačný :+).

7.5.2021 23:31:56

Ahoj, chtěl bych poprosit o přidání hry Alakazam, jedná se o docela pěknou PnP karetku, u které už mám i přeložená pravidla. Žádost o vložení jsem dával 12. 8. 2021 …..

 

Předem díky

7.9.2021 18:31:54

Vybíráme z Bazaru

Warhammer: The Rise & Fall of Anvalor
Warhammer: The Rise & Fall of Anvalor
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas