Inzeráty v bazaru

Bylo by dobré, kdyby každý musel při zadávání inzerátu musel povinně vybrat jeden z příznaků (prodej, koupě nebo výměna) a ten příznak by pak byl v nějaké třeba grafické nebo i slovní podobě zobrazen v hlavičce inzerátu a eventuelně by inzeráty byly podle těchto příznaků setříděny.

Teď je to všechno na jedné hromadě a ne každý je natolik inteligentní, aby napsal do hlavičky "prodej", "koupě" nebo "výměna". Všechny inzeráty, kde je v hlavičce jen název hry pak člověk musí rozklikávat, aby se dověděl, jestli se ta hra prodává, nebo ji chce někdo koupit.
15.2.2011 07:47:51

:)
dojemna je Tvoja starost o inteligenciu inych.. ale dovolim si hlupo nesuhlasit, pan kren..nechcem aby mi bol vnucovany len jeden 'priznak' ;)

Myslim,ze "predam ALEBO vymenim" alebo "kupim ALEBO vymenim" priamo v titulke neznizuje nikoho IQ +odpada nutnost duplicitneho prispevku, ak by bol mozny len jeden priznak..ci mylim sa?:)
..chapem,ze ak je titulka prazdna, je to utok na 'niekoho' lenivost/pohodlnost, to sme na jednej lodi..;)
(inak sa mi pozdava, ak by grafikou bolo podtrhnute, ci sa v inzerate nieco PONUKA alebo ZHANA..)

16.2.2011 08:30:08 | Upraveno autorem (porovnej)

rbx

Opcik
souhlas s krenem. Hromada inzeratu, ktera ma v nadpisu nicnerikajici nazev hry a musis to rozkliknout, aby ses dozvedel, jestli to ten dotycny kupuje, prodava, nebo vymenuje, je fakt neprehledna.

16.2.2011 08:39:32

to opcik
Vůbec jsem nepochopil co jsi vlastně chtěl říct :|.
Na začátku píšeš "... dovolim si hlupo nesuhlasit ...",
pak je text, kde vůbec nerozumím, co jsi chtěl vlastně říct
a nakonci napíšeš "... inak sa mi pozdava, ak by grafikou bolo podtrhnute, ci sa v inzerate nieco PONUKA alebo ZHANA ...", což je to samé co jsem chtěl já.
Takže fakt nerozumím tomu proč jsi to celé napsal, protože to tvoje podtrhnutí jestli se něco PONUKA nebo ZHANA musí někdo někde zadat a to jsem přesně chtěl já, aby to dotyčný zadal.

16.2.2011 08:43:47

To Kren a rbx
Jednoznačně souhlas. Hezká ikonka by hned upozornila o jaký druh inzerátu se vlastně jedná. Takhle je to dost nepřehledné.

16.2.2011 08:46:27

kren, rbx..
wtf..?? ..ze by sme mali vsetci tazke rano?:) citajte poriadne, ja budem pisat 'jednoduchsie', ok:P

este raz teda:

nesuhlasim, aby bol povinny IBA JEDEN priznak. citujem: musel povinně vybrat jeden z příznaků (prodej, koupě nebo výměna)

suhlasim, aby bola ponuka/poptavka koli prehladnosti odlisena grafikou.

(edit: a toto su dve rozdielne veci, kapiš..)



vsetko. Pekny den.

16.2.2011 09:08:18 | Upraveno autorem (porovnej)

to opcik
No a tvoje odlišení poptávky nebo nabídky grafikou (což je přesně to co jsem chtěl já) spadne z nebe, když ho nikdo povinně nezadá ???

Já jsem navrhoval tři příznaky PRODEJ/KOUPĚ/VÝMĚNA a ty navrhuješ jen dva příznaky PRODEJ/KOUPĚ, takže fakt nechápu s čím jsi nesouhlasil.

16.2.2011 09:14:02 | Upraveno autorem (porovnej)

kren
??..
..ja to uz fakt vzdavam... +musim ine prave robit... Vecer, ak tak SZ jo:)

16.2.2011 09:36:46

rbx

opcik
aha, ale kdo ti ma v zaplave uvozovek, citoslovcu a zkratek rozumet? :-)
No, ted uz ti rozumim. Kazdopadne i tak nesouhlasim. Vice priznaku = vice zmatku. Staci jeden. Prodam, Koupim, Vymenim. A basta fidli.

Stejne si tu plkame a nic z toho nebude.

16.2.2011 10:07:21

opčík
opčík - stop debating a honem robit ine! (však ty víš :D )

16.2.2011 10:21:58

rbx
NIE NESTACI!! vid posta..:P
a citaj poriadne.. :)

"Stejne si tu plkame a nic z toho nebude." :)) mozno ano, nemozeme vylucit.. od plkov ku cinom predsa;)

Edit: jo, a tiez neberem Tvoj argument o zaplave citosloviec a skratiek!! :D fakt si davam bacha uz;))

16.2.2011 10:44:27 | Upraveno autorem (porovnej)

konečně flame :D
Ano, ikonky by byly určitě ku prospěchu.

Mi osobně přijde Výměna jako úplně zbytečná možnost. Je to přece hlavně PRODEJ, jen se neplatí penězi. Často je výměna popsána jako "něco z mého wishlistu" přičemž ale řada položek je cenově nerelevantních, anebo je zájemce nevlastní. Asi nikdo nepůjde koupit hru ABC aby ji vyměnil za hru EFG, to raději pošle peníze rovnou prodávajícímu. Tudíž nevěřím, že se výměny v praxi realizují. Dvě kategorie Nákup a Prodej by imho stačily, aby to pochopil i BFT (Běžný Franta Troll). Zbytek se dá rozepsat v textu inzerátu, nebo soukromě jak se ti dva domlouvají.

16.2.2011 11:46:51

husak
ve skutecnosti se mi 2x stalo ze clovek co psal Vymenim opradu svou hru nechtel dat za penize i presto ze jsem argumentoval jako ty :D. Nicmene nejake priznaky by se pro prehlednost hodili + moznost filtrovani (sice tam neni tolik her ale treba pri 30 uz by bylo pohodlnejsi filtrovat).

Na druhou stranu je pravda ze vice priznaku najednou je temer zbytecna, staci jenom PRODAM, KOUPIM (vymenim uz oznaci jako PRODAM a dopise do popisku). Prodam/Vymenim jakozto priznak najednou nema moc smyslu.

16.2.2011 15:59:18

husak
"Mi osobně přijde Výměna jako úplně zbytečná možnost. Je to přece hlavně PRODEJ, jen se neplatí penězi."

To je teda svérázná úvaha :)).
Jsem pro prodej/koupě/výměna, vidím to jako vylepšení. Minimálně se tim nic nezkazí.

16.2.2011 21:59:10 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Podle mě by bohatě stačilo udělat lištu - Prodám, Koupím, tak jak je to u her - O hře, Obrázky, Recenze, Ke stažení, atd...

16.2.2011 23:18:09

Úprava v bazaru...
Zatím jsem aspoň rozlišil, zda je uvedená hra nabízena nebo sháněna (rádobyikonkou). Snad to aspoň trochu pomůže...

25.2.2011 20:54:56

to Zeus
Je to jen detail, ale nebylo by lepší N = nákup a P = prodej.

26.2.2011 11:35:38

spam
tak tohle mě pálí asi nejméně, název hry mi docela stačí, teprve když mě zajímá ta hra tak pak sleduju jesli to chce někdo koupit, vyměnit nebo prodat. Nadruhou stronu pokud se to rozdělí na škodu to asi nebude.

když už jsem u těch uprav v bazaru tak mě pálí dvě jiné více - 1. bylo by fajn mít obrázky i u inzerátů ne jen u dražeb. 2. Pořád ta nesmyslná doba 14 dnů u dražeb, stejně na to všíchni 14 pečou a pak se poslední den občas příhazuje. Když už nic jiného bylo by fajm mít možnost alespon vybrat jak dlouho chci mít hru v dražebě ( alespon volby 7/14 dny )

26.2.2011 13:01:18

Nákup nebo prodej to není úmyslně...
Protože v obou případech je to kromě informace, zda hru sháním nebo nabízím, ještě navíc fakt, že transakce bude peněžní... A pak by bylo potřeba udělat podivný druh "výměna", kde zase není jasné, zda hru k výměně nabízím, nebo ji sháním a nabízím jinou hru na oplátku...

26.2.2011 13:48:50

Zeus
N/S u inzeratu je sice fajn, ale nebylo by lepsi ty inzeraty roztridit?

26.2.2011 14:07:00

Inzerce
SUPER, je to jen za vyku. Ale také bych se příkláněl k Sašové verzi, tedy N = nákup, P = prodej.

27.2.2011 10:21:34

N,P
A co tedy N=nákup, P= prodej, V= výměna. U té výměny se člověk už dočte v textu inzerátu co za co. N jako nabízím, mě mate, protože první co mě napadne když vidím N je nákup a ono to je ve skutečnosti opačně. Ale je to jen kosmetická věc, půjde o zvyk.

27.2.2011 11:28:56

sasa
Mám to stejně. Zkratka N mě mate, hledám pod tím nákup. Dlouho jsem pak pátrala co je to S :)

27.2.2011 11:37:04

Dlouhé čekání
Dobrý den,
Klikl jsem v bazaru na tlačítko kup hned, ale už je to 14 dní a prodávající se zde neukázal a tedy ani nereagoval na mou zprávu. Jak dlouho je běžné čekat? Co dělat, když nechci čekat, jestli se zde třeba za tři měsíce prodávající neukáže a nebude po mě chtít peníze za hru, kterou si třeba z nedočkavosti do té hry seženu jinak?

5.8.2014 09:43:10

Tindo
U mě to trvá většinou tak 1-2 dny.Teď je ale léto a je možné, že člověk je na dovolené což je nešťastné, počkal bych maximálně 3 týdny.

5.8.2014 11:06:12

BMAJTZ
Děkuji za radu.

5.8.2014 22:42:42

Vybíráme z Bazaru

Ďábelský profesor a citadela času
Ďábelský profesor a citadela času
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas