Galerie

Už se o tom určitě mluvilo dřív, ale nevidím tady téma (a vyhledávání témat je další věc co tu chybí).

1. Obrázky na titulní straně uživatele přesměrují na galerii hry místo konkrétního obrázku. To je podle mě úplně špatně - klikám, protože mě zaujal obrázek, hra je v tu chvíli zcela sekundární. Kdyby to aspoň fungovalo tak, že kliknutí na fotku přesměruje na fotku a kliknutí na název hry na profil hry, to by dávalo smysl. Ale kliknu na fotku a fotka zmizí?
U spousty her už máme v galeriích tolik fotek, že tenhle "najdi si sám" přístup je pěkně otravný a jen vede k tomu, že jsem na ty obrázky přestal klikat.

2. Galerie uživatele - u obrázků chybí jejich zařazení, není uvedeno k jaké hře patří. Nechápu jak si takové zásadní chyby nikdo dřív nevšiml?
24.1.2020 17:58:24

Klik
Ano rozoberalo sa to tu. Podla mna mas pravdu. Odpoved bola, ze tam tych obrazkov nie je tolko, aby si si ho tam nemohol najst :D.

24.1.2020 19:58:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Jahman
To bych asi i mohl tolerovat kdyby všechny obrázky byly na jedné stránce (a bylo jich vidět víc než 9 najednou). Navíc pokud se jedná o fotku namalované figurky a v galerii je jich víc od různých lidí, tak to moc nefunguje.

Ale tady člověk musí nejen hledat ale ještě hádat a klikat, ve které kategorii by ten obrázek mohl být, i když
!! jich tu není tolik aby se nedal najít !!
(Tak na co ty kategorie potřebujeme? :-D)

24.1.2020 20:15:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Borghal Rantipole
Přepni si na starší verzi galerie,ta by ti mohla vyhovovat líp.

24.1.2020 20:29:23

Zkusím
Zkusím prosadit u Dia, aby proklikl vedl přímo na dotčený obrázek. Nevím, jak pochodím, ale zkusím.

30.1.2020 00:32:24

Vybíráme z Bazaru

Insert FS Hrdina v Kotsce
Insert FS Hrdina v Kotsce
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas