nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Plánovaná odstávka Zatrolených her - 2. pokus o přestěhování

Ve čtvrtek v časnýchg ranních hodinách (= od 5:30) bude probíhat stěhování webu na jiné servery. Z toho důvodu nebou Zatrolené hry dostupné a doporučujeme od cca 5:20 (ráno) raději nic nedělat, abyste nepřišli o svá data.

Držte nám palce, snad to již tentokrát dopadne... Předpoklad dokončení prací je cca 7:30 (opět ráno).

Zeus

Formátování při vkládání Popisu hru

Ahoj, mám docela potíže s formátováním textu, když vytvářím Popis hry. Text kopíruju z LibreOffice a po uložení na stránkách se to pokazí a nejde to téměř upravit. Nějaké tipy, abych to mohl upravit a nemusel to dělat za mě korektor? Díky :)

24.5.2019 13:59:36

formátování textu

Sám píšu popisky ve Wordu a nejvíc se mi osvědčilo vkládat celý popis jako čistý text (Ctrl+Shift+V), nechat si Word otevřený bokem (pro inspiraci) a editaci stylu textu pak provést přímo v dialogovém okně pomocí nástrojů, kterými oplývá formulář.

Taky je možnost vložit popis tak, jak je a pak když je vložen "nanečisto" (tzn. ke schválení), je už vidět, jak bude vypadat. Od té chvíle se dá přes menu Moje příspěvky (vpravo nahoře vedle avatara) popis editovat s tím, že se po uložení změní i náhled v profilu hry. Tuhle fintu bohužel ale nejde aplikovat na recenze.

Upraveno autorem (porovnej)

24.5.2019 14:34:15

Vybíráme z aukcí

Dům snů (CZ)
Dům snů (CZ)
Akt. cena: 15 €
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>