Dotaz k přidávání nových her

Ahoj, 

když přidám hru, jak dlouho to obvykle trvá, přidával jsem před pár týdny a chtěl jsem ze série přidat další, ale přidané nejsou, nikde je nevidím, že by viseli a čekali na schválení, ale možná jsem jen slepý, někdo s infem? 


Rád bych přidal, ale když vidím, že po týdnech není tak zas nechci plýtvat časem zbytečně. 

Díky

25.11.2022 19:47:01

Nepíšeš jakou hru jsi chtěl přidat, ale koukal jsi, zda už tu není stejná hra v jiné jazykové mutaci?

25.11.2022 20:16:52

Promin, to si myslím, že je celkem jasné, že bych se podíval, ale jestli se to stává…. :) jednalo se o hru Hexplore it: return to the valley of the dead, chybí tady i další 2 Hexplore it Return hry :), případně encounter decky

25.11.2022 20:35:15

@xDante1986 Info o “visících” hrách myslím na ZH není, ale pokud je potřeba pošťouchnout cokoli na adminské straně, zkus mrknout v patičce webu na sekci “Více o Zatrolených hrách” (a napsat někomu z adminů tam), příp. napsat do Kontaktního formuláře. Konkrétně o přidávání her se stará zejména @Tharr

--
admin popisů a recenzí her ZH, překladatel FitB a REXher

25.11.2022 20:41:25

@Kew Díky moc, zkusím tomu dát ještě chvíli, chtěl jsem si jen být jist, že eto nebylo jen zamítnuto, protože člověk se to asi nedozví, ona vytáhnout všechny informace i z bgg apod, přece jen něco trvá, tak at to není vyhození času do koše :). Dám tomu ještě chvíli. Co se týče kontaktu tak tam taky reakce většinou tak po dvou týdnech, tak jsem opatrný, chápu, že toho je asi dost, možná kdyby v kontaktování byly kategorie, tak by to mohlo jít na příslušné adminy napřímo. 

 

25.11.2022 21:01:55

@xDante1986 ahoj, omlouvám se za zdržení při přidávání her. V současné době bohužel musím ležet po operaci zlomené nohy a pořádně se nedostanu k počítači. Pomalu se mi už stav zlepšuje. Jak to půjde tak se budu snažit vše dohnat. 

Správce katalogu her ZH, Recenzent Deskofobie, KDH Kartago

25.11.2022 23:05:44

@Tharr Díky za odpověď, tak to já budu přidávat, o nic nejde. A ať se noha rychle uzdraví. 

25.11.2022 23:13:15

Hned na začátku bych rád napsal, že chyba není u Tharra, který je jak píše dočasně mimo hru, ale u nás ostatních. Tedy …
Omlouvám se všem komu ve frontě visí hry/rozšíření/proma. Snad to bude v brzké době odbaveno.

@xDante1986 Rozšíření jsem ti přidal. Žádný další požadavek jsem od tebe ve frontě aktuálně nenašel. Klidně přidávej neboť jediný případ, kdy jde o ztrátu času je, když už stihl o záznam požádat někdo před tebou. Co se případných zamítnutí týká, tak předpokládám, že informace o zamítnutí by ti přišla. Osobně do nich vždy píši i důvod zamítnutí a byl bych rád, kdyby se mi v případě, že s ním někdo nesouhlasí ozval pomocí SZ. Stejně tak v jakémkoli jiném případě ohledně katalogu jako jsou opravy (ať už z důvodu chyby či nějaké změny stavu) nebo “popostrčení” ve schválení.

Mamut
*Problém v Katalogu her? Napište mi.*

26.11.2022 00:37:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahojte, ako dlho je bežné čakať než sa pridá hra do katalogu? Pridala som hru aspoň mesiac dozadu a stále nič, tak už pomaly aj začínam pochybovať, či som klikla odoslať. :) Hlavne keď nové hry do katalogu neustále pribúdajú. Jedná sa o hru The Ghosts Betwixt.

2.3.2023 15:04:52

@Simcsa Ahoj, stav většiny příspěvků odeslaných ke schválení můžeš sledovat v sekci Moje příspěvky (odkaz v pravém horním boxíku přihlášeného uživatele). Rychlý odkaz přímo na návrhy her k přidání do katalogu: https://www.zatrolene-hry.cz/moje-prispevky/games/

2.3.2023 18:04:13

Aha, vďaka za odpoveď, to som nevedela. :)

2.3.2023 22:29:37

Pravda je, že mi tam taky visí hra ze 13.2. a hry co jsem zadal později jsou už přidané.

3.3.2023 10:54:14

Moja je z 31.1. Možno fungujú ala zásobník miesto fronty :D

3.3.2023 15:18:44

Vybíráme z Bazaru

Spire’s End Hildegard + 2 rozšíření + playmat
Spire’s End Hildegard + 2 rozšíření + playmat
Akt. cena: 1100 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas