Diskuse - skrývání tlačítek

Dneska jsem naprogramoval skrývání tlačítek u příspěvků v diskusích, abyste mohli příspěvky číst bez většího rušení detaily, které jsou potřeba pouze občas.

Po najetí na diskusní příspěvek se potřebná tlačítka objeví. A ještě k nim doplním tlačítko "líbí se mi" a "nelíbí se mi".

Kdyžtak pište, pokud by vám to nefungovalo (napište prosím, jaký prohlížeč používáte). Testoval jsem to na Firefoxu 3.6, Chrome a MSIE8 (v tom je to jen pomalejší, MSIE jsou prostě lenoch, co se JavaScriptu týče - MSIE9 to má ale výrazně zlepšit :-).
29.11.2010 20:45:41

Co co?
Já jsem ale vůbec nic neměnil :-) Mám pocit, že to bylo v cache prohlížeče... Občas bohužel zůstanou kaskádové styly v cache a ne vše pak funguje a zobrazuje se korektně.

Dá se tomu sice předcházet, ale je to pak o něco pracnější.

3.12.2010 22:58:07

Ale jedno jsem přeci jen doplnil...
Jde teď kliknout na "Líbí se" a "Nelíbí se" i u zakládacího příspěvku diskuse. O víkendu bych rád doplnil i editaci tohoto příspěvku, jen se obávám, že to bude docela dost práce, takže to nedokáži slíbit...

3.12.2010 23:01:43

Zeus
Hmmm, docela by bylo dobré kdyby funkce libí/nelíbí byli ajaxovým způsobem, popřípadě kdyby se změna projevila až po refreshi. Takhle se to automaticky refreshne a odhodí mě to pryč. Popřípadě refresh s kotvou na příspěvek. Vím, že si vymýšlím, ale jsem zvyklý už odjinud no :).

4.12.2010 00:42:30

Akční tlačítka...
Souhlasím, že nejlepší by byl AJAX. Jen zatím s touhle technologií trochu bojuji (i když se to zlepšuje :-). Holt nejsem povoláním programátor.

Proto jsem to dočasně vyřešil kotvami (není ideální, ale mělo by to být lepší).

4.12.2010 09:56:43

Vybíráme z Bazaru

Brian Boru Velkokrál Irska
Brian Boru Velkokrál Irska
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas