Bazar - prodej

Ahoj.

Mám asi debilní dotaz, ale nikde se toho nemůžu dopátrat a nebo to pořád přehlížím ...

Našel jsem na Bazaru poptávku. Přes zprávy jsme se domluvili na ceně a realizovali prodej. Já bych byl docela rád, kdyby se mi na profilu objevilo, že jsem hru prodal a jsem důvěryhodný "obchodník" ;]

Napadlo mě, že jsem mohl kliknout na Kup Teď u prodeje, ale inzerátu jsem si všiml 4 hoďky před jeho koncem a samozřejmě jednání probíhalo přes pár dnů kvůli fotkám, způsobu poslání atd.

Díky za případné hození světla do temných vod mé neznalosti.

Alladjex @.
16.12.2014 13:06:34

...
Bohužel hodnocení získat nemůžeš, když si neklikl na příhoz nebo na kup teď... je to smůla, ale to, že si sem napsal, tě mnoha dalším uživatelům věrohodného udělá ;)

16.12.2014 13:42:43

prehled prispevku uzivatele
To je sice pravda, že každá taková snaha zvyšuje důvěryhodnost, ale to by ten příspěvek musel někdo být schopen najít.
A já mám pocit, že v podstatě není možné někde jednoduše zjistit příspěvky vybraného uživatele (opravte mne pokud to není pravda).

16.12.2014 14:20:31

díky
Díky za info. Příště tedy na to dám větší pozor.

16.12.2014 14:29:21

...
No přinejmenším dva uživatelé to vědí :-D ne určitě jich bude víc... přesně tak, větší opatrnost a vlastně o nic nejde, když budeš komunikovat, tak bys neměl mít problém s nákupy ani s prodeji :-)

16.12.2014 19:25:17

moje zkušenost
mě už se to taky stalo, že jsme se domlouvaly obdobně. Tak jsem se domluvila s kupujícím, že budem ve stejnou chvíli u PC a od tam hodí inzerát jako kup teď a on to hned zaklikne, aby mohlo proběhnout zmíněné ohodnocení... Inzerát odpovídal tomu na čem jsme se domluvily a vše proběhlo vpořádku včetně hodnocení.

16.12.2014 19:42:29 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Armageddon od Queen games
Armageddon od Queen games
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas