Bazar - hlídač - upozornění na hru s rozšířením, ale obojí již mám

Konkrétně se jedná například o upozornění hlídače na inzerát [ https://www.zatrolene-hry.cz/bazar/200755 ] Space Alert + Vzdálené horizonty. Chvíli mi trvalo, než jsem si přebral proč.

Domnívám se, že mě hlídač upozornil na rozšíření ke hře, které bylo součástí inzerátu spolu s hrou. Jenže mám i to rozšíření. Nejspíše to hlídač neumí v tuto chvíli vzít v potaz.

Nic hrozného, ale bylo by fajn, umět poznat a hlásit pouze pokud by v balíku bylo i jiné rozšíření, které ještě nemám.

27.4.2023 21:20:18

@peca007 Hlídač to umí, ale inzerent to neumí. Upozornění jsi dostal, protože inzerent ve formuláři vyplnil, že prodává doplněk (což je např. 3D tištěný insert nebo sada speciálních obalů atd.) k titulu #Space Alert: Vzdálené horizonty, který ty máš a tudíž se ti doplněk k němu může hodit.

Pokud by uživatel správně vyplnil, že prodává přímo #Space Alert: Vzdálené horizonty, tak by ti upozornění nepřišlo.

Bohužel se nám nedaří formulář naformulovat tak, aby (někteří) uživatelé dokázali rozlišit doplněk od rozšíření a proto chodí tato mylná oznámení.

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

27.4.2023 21:28:32

@Wolfsen: Áha! Děkuji za objasnění. Potom je tedy všechno v pořádku. Alespoň stran ZH. :)

Už to vidím u dalšího inzerátu - rozšíření jsou zadaná jako doplněk pro to rozšíření. Chmm.

28.4.2023 10:00:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Cesta kolem světa za 80 dní
Cesta kolem světa za 80 dní
Akt. cena: 260 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas