BAZAR

Potřeboval bych pomoci, prodaval jsem neco skrze Bazar, kup ted byla na částku, zakoupil to uživatel "Aluša" , kontaktoval jsem ho 3x a ani jednou nezareagoval a ani si nezobrazil zprávu, když se podívám na jeho profil,

Zatroleným hráčem: 14 dnů

Takže to může být nějaký fake účet někoho, co já vím ?
Jaký je nyní postup ?
Proč není nějaké omezení na nové hráče, že nemužou kupovat třeba prvních 90 dní nebo to nějak ošetřit jinak ?

prosim nějakého ADMINA co má na starost BAZAR, ať se k tomu vyjádří, děkuji


---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zombicide: Černý mor | Dice Throne: Season Two | Munchkin | Decrypto | Sagrada | Cartographers | Šerif z Nottinghamu + Merry men | Troll | Hero Realms: The Ruin of Thandar | Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game | Loony Quest | One Night Ultimate Werewolf | Dungeon Mayhem |
30.1.2020 15:19:31

wer

Tohle přečíst nestačilo?
https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/namety-a-pripominky-1/dotaz-co-s-lidmi-z-bazaru-kteri-nereaguji-20084/

30.1.2020 16:32:18

...
Pokud máš konkrétní problém, napiš mi SZ.

9.2.2020 19:56:13

tohle je záležitost
která se řeší přes kontaktní formulář, nebo zprávu adminovi, který má danou část ZH na starost (viz pata stránky a odkazy Více o ZH/Kontakt, případně se dá prokliknout přes ikonku "admin" u kteréhokoli příspěvku některého z adminů ZH).

EDIT: A teď koukám, že přímo na hlavní stránce bazaru je vyvěšeno toto: "Pokud si nevíte rady a potřebujete poradit, všimli jste si podezřelého chování ostatních uživatelů nebo potřebujete vyřešit jiný problém spojený s bazarem, neváhejte a obraťte se na admina bazaru mindlesSheep."
...

Téma zamykám, časem smažu.

10.2.2020 09:27:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Heroes of Black Reach (EN) - nevyloupané
Heroes of Black Reach (EN) - nevyloupané
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas