UK..?

Zdarec..
..ak si nahodou dlhsie v UK a bol by si ochotny zaobstarat mi tam jednu specialitku (netto cca 10e), vlozit do A4 oblaky a poslat mi to na stary kontinent.. moc by to potesilo moje hracske strdce a zbierku celkovo.. :)

Financne vyrovnanie je samozrejmost, pripadne rad poslem na oplatku cosi ine, co tam nie je alebo sa to neoplati zhanat..
Dohoda ista.. SZ plz

Vdaka moc!
j.
4.11.2011 14:33:52

UK...
Přidávám se s prosbou k nějakému dobrákovi v UK. Mám zájem o jednu hru na ebayi, ale prodejce odmítá posílat mimo UK. Našel jsem si pár společností, které zajišťují transport UK - ČR, takže by mi stačilo využít něčí adresy... Hru bych samozřejmě předem zaplatil a zajistil i ten transport, plus nějaká fin. odměna pro poskytovatele adresy... :-) Díky

27.3.2012 18:59:31

UK
Je zde někdo, kdo je momentálně v UK a sem tam se vrací do rodné země? Rád bych si pořídil hru z jednoho anglického e-shopu, ale netuším kolik bych zaplatil na poštovném a nejraději bych se tomu úplně vyhnul.
Takže hledám někoho kdo by mi ji koupil a přivezl :). Pokud se někdo najde, kontaktujte mě pomocí SZ. Domluvíme se na detailech.

25.10.2012 15:59:01

Koukam, ze toho Poldova brezna jsem si vubec nevsim :)
Bydlim v Londyne a v Cechach jsem co tri mesice na vylet, cili moc rad nekomu neco privezu nebo poslu... Staci pinknout SZ

25.10.2012 18:52:40

Vybíráme z Bazaru

Too many bones base game
Too many bones base game
Akt. cena: 2000 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas