Žetony

Nevíte, kde se dají sehnat prázdné dřevěné žetony různých velikostí? Koukal jsem třeba na truhlářské suky, ty jsou výborné a za dobrou cenu. Bohužel jsou většinou vysoké 5-7 mm (což je docela dost) a prodávají se tak od 250 ks v balení, tolik fakt nepotřebuju :).
23.8.2016 11:44:20

překližka
Neuvažoval jsi nad řezáním z překližky? Nemusíš hned hledat ceny firem na internetu, spíše prolézt fóra RC modelářů a jsou tam uživatelé, kteří to dělají za nižsí ceny.

23.8.2016 12:39:35 | Upraveno autorem (porovnej)

žetony
Ak by ti stačili papierové, kartónové žetóny namiesto drevených, napadá ma jeden výborný materiál a síce podpivníky (pivné tácky). Kartón je kompaktný, ľahko dostupný:) a hrúbka kartónu je myslím výborná práve na žetóny, stačí len prelepiť vybraným "obrázkom" a orezať tvar...

23.8.2016 12:49:37

ruy

suky
..v hornbachu som videl za par centov po cca.10 az 20ks

23.8.2016 12:52:06

to vulcano & Sleepy
Právěže jakémukoliv kutilství z mé strany jsem se chtěl líně vyhnout :). Překližka je zajímavá možnost, kolečka se dají docela dobře sehnat, ale dřevo je dřevo... Na řezání kartonu do pěkného kolečka bohužel nemám techniku. Navíc dřevěné žetony budou snad i kvalitnější. Chtěl jsem totiž na prázdná dřevěná kolečka nalepit vystřižený samolepící papír.

to ruy

Asi půjdu prošmejdit hobby markety a podívat se na ty suky, musím vidět jak vypadají reálně ;). Zatím se to jeví jako nejelegantnější možnost...

23.8.2016 13:31:53

fler
Někdo by je mohl prodávat na fler.cz - ale cenově to proti hobby marketům asi nebude moc zajímavé...

26.8.2016 08:21:19

žetonky
A kolik těch žetonů potřebuješ? Pokud mohou být z plastu můžu zařídit 3D tisk a nebo vyřezání laserem (to by při více kolečkách vyšlo levněji, ale nebylo by to tak rychlé).

26.8.2016 09:46:04

mirac
Díky moc za nabídku, nakonec to ale asi vyřeším nějakým způsobem pomocí kartonu ;).

27.8.2016 13:16:52

ruy

btw. suky
..mne vyhovuju hlavne preto, ze su hrube a lahsie sa s nimi manipuluje
(ci uz zdvih z dosky, alebo štosovanie a pod)
..na druhu stranu na hru kde ich je potreba vacsie mnozstvo moze nastat problem so skladnostou hry

27.8.2016 15:42:03

mirac
Nabídka na vyřezání laserem platí i pro jiné účastníky diskuze? Pokud ano, zanedlouho bych byla zájemce. :)

6.9.2016 23:40:07

Vybíráme z Bazaru

Revolver 2, Brno
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas