Tikal.

Náhodou som narazil v bazáre na Tikal. Cýbajú tam 2 kruhové žetóny pokladu a 1 štvorcový žetón č. 6. Tiež chýbajú cca po 2 ks malé šesťhrany.
Poraďte mi prosím ako by som mohol urobiť tie chýbajúce žetóny. Najlepšie tak, aby sa čo najviac podobali. A ešte tip na tie šesť hrany.
A ešte otázka. Ešte som to nehral, dá sa to hrať aj bez toho čo mi chýba?
Ďakujem.
23.10.2013 13:48:58

hratelnost
s žetonama moc neporadím, ale o hraní můžu
Žetony pokladu jsou trochu problém, protože poklad na mapě je otočen tak, že nevíš co na něm bude, dokud někdo poklad neotočí svou figurkou na daném místě
Dalo by se to vyřešit tak, že když pokládáte žetony pokldu na desku dáte ty originální a když otočíte ty co jste dodělali, tak je vyměníte za ty dodělaný, i když pak je menší pravděpodobnost, že tyto žetony přijdou do hry, asi není tak velkej rozdíl, ale někdo by to mohl napadnout
čtvercový dílek pyramidky vlastně není problém, ten může být z čehokoliv a nevadí to, protože když chci položit dílek a mám možnost, tak ho položím.
Malé šestihrany jsou figurky a tak se dají vlastně nahradit čímkoliv. Takže podle mne není problém to dořešit, jen ty poklady malinko ovlivní hru, zbytek je vlastně šumák.

23.10.2013 18:47:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Divoká Amazonie + rozšíření
Divoká Amazonie + rozšíření
Akt. cena: 1600 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas