Stôl na stolne hry

Ahojte,

neviem, či túto tému tu už niekto rozoberal, ale chcel by som si zaobstarať stôl na stolné hry najlepšie rozkladací, taký, ktorý by počas nehrania fungoval ako klasický konferenčný stolík. Mám v hlave už nejaké tie nápady a chcel by som sa opýtať, či nemá niekto skúsenosti v tejto oblasti.

Ne nete som našiel nejaké herné stoly ale skôr vyzerajú ako byliardové a nie na stolné hry.
Rozmýšľal som nad rozmermi v rozloženom stave tak 150x100.

Ďakujem za akýkoľvek postreh.
15.6.2014 17:49:50

někde se to tu už řešilo
Ale hledat to nechci. My máme normální rozládací stůl z ikey, ale stále platí, že nejradši hraju na zemi.
Další varianta je, že koupíte relativně tlustou/ vysokou desku a na hraní ji položíte na malý stolek, jinak může stát za skříní a pod.

16.6.2014 10:02:57

stále rozmýšľam...
...aj ja som pozeral na ten stolík z ikey, ale prišiel mi malý rozmermy, ak teda myslíme ten istý.

Tá doska mi postupom času príáde ako najrozumnejšie riešenie, keď vidím, že aj niekto iný má podobné zmýšľanie.

Ďakujem :)

21.6.2014 20:25:41

Stul
Deskou bych to neresil, potom se o ten stul nemuzes moc oprit. Osobne bych rekl ze 100 x 150 vystaci na hodne ruznych her. Ja osobne hrani na zemi treba zrovna nemusim. Jinak co se tech deskohernich stolu co vypadaji jako billardove tyce, tak presne takovy bych si porilil kdybych hral hry hodne, je to docela pohoda. Semis se hodi protoze potom ti na stole nic nejezdi a vechno se z nej dobre zveda.

21.6.2014 22:11:53

náš ikea stůl
je původně jídelní. Složenej má rozměry 150x100 cm, odhadem a rozloženej je irčitě dlouhej přez 2 metry, jen šířka zůstává.
Teď jsem kouk na stránky ikey a je to asi ten norden, píšu z práce a tak se nemůžu rovnou kouknout. Jsem z velké rodiny a nás je doma taky celkem dost a tak jsem zvyklej na velký stoly.
Kulečníkovej je dobrej, ale zabere dost místa, v podstatě jednu celou místnost. Leda bys sis mohl doma udělat hernu z jednoho pokoje a to mi neprošlo. Máme hernu a obývák dohr. hry jsou ve skříních a schovaný, aby je nikdo neviděl, pokud by náhodou přišel na návštěvu.

22.6.2014 12:28:25

jarmuk
To je docela blbe, je fakt ze v obyvacim pokoji to asi moc dobre nevpada, ale u me na byte beru krabice od her jako takovu dekoraci. Jinak sorac za Off Topic.

22.6.2014 15:55:43

taky mimo
nejsem doma sám a žena už nějak nehraje, děti čím dál víc

22.6.2014 16:21:41

Vybíráme z Bazaru

Predam Valka Kvetu (Deluxe)
Predam Valka Kvetu (Deluxe)
Akt. cena: 18 €
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas