Průzkum - Malování figurek

Zajímá mě průzkum, zda by byli lidi ochotni zaplatit za namalování figurek. Budu rád za každou zpětnou vazbu.

  1. Figurky si maluji sám/a
  2. Nechávám figurky v původním stavu
  3. Nechal/a bych si figurky namalovat

 

22.2.2024 13:23:36

2. Nechávám figurky v původním stavu…

a nevadí mi to. Někdy v budoucnu bych si je chtěl namalovat sám.

__________
Shadowant
hráč a sběratel

22.2.2024 13:40:21

Jsem mix 1 a 2, ale poslední dobou inklinuji k 4: vyhýbám se her s figurkama.

22.2.2024 13:45:24

Většinu si maluji sám. Pokud jde o nějaké velmi malé (např. hopliti z Lords of Hellas), tak nechávám být. V poslední době nemám moc čas, tak hodně figurek teprve čeká na nabarvení.

22.2.2024 14:28:43 | Upraveno autorem (porovnej)

  1. v rámci možností maluju sám

Je to super odreagování, ale vzhledem k ostatním aktivitám se k tomu skoro nedostanu.

FYI - Když jsem na bazaru inzeroval namalovanou hru, tak to na její cenu nemělo žádný vliv. Věřím, že je spousta lidí (třeba i já), co si hru raději namalují sami, na druhou stranu je spousta i těch, co to mají přesně naopak a jsou ochotní za kvalitní namalování zaplatit.

22.2.2024 18:09:00

  1. Maľujem si figúrky sám. 

Alebo sa snažím :D po večeroch, keď deti spia. Mám to ako relax a šedý (či inak nudný plast) sa mi nepáčil. Času je však malo a na dôchodku (ak sa dožijem)na  to už nebudem vidieť…

 

22.2.2024 20:02:27

  1. Figurky si maluji sám, Speedpaint Citadel & Army painter 

Radovan @SirtTonic 
www.zatrolene-hry.cz

23.2.2024 09:09:22

Taky maluji sám.

23.2.2024 10:26:16

Taky maluji sám, ale jsem hrozné dřevo. Tak to občas moc nedopadne. Aktuálně se chystám na I smrt může zemřít, ale trochu se bojím, abych si figurky spíš nepokazil. Schválně, pokud dotaz směřuje k nabídce komerčního malováním kolik by tato hra stála. Nebo jakákoli jiná, běžná. Obávám se, že částku kolem 2-3.000 bude ochoten platit málokdo. Ale zase chápu, že je to časově náročné a ty barvy taky nejsou zadarmo. 

23.2.2024 11:02:58

Barvíři všudemožně fungují už nějaký ten pátek a všichni, co znám včetně mě spíš nevědí co první, takže je dost lidí, ochotných zaplatit si za to. Já si nikdy nic barvit nenechal, jednoduše jsem se do toho pustil sám a nyní už jsem v režimu, že odmítám na stůl vytáhnout hru, která není v barvě, pokud je figurková, jen když není zbytí :) Takže jaký průzkum, jestli chceš barvit, jen nahoď udičku s ukázkou svých prací a uvidíš, že lidi se začnou ozývat, pak už máš stálé zákazníky a spíš řešíš jak a co odmítnout, teda pokud jsi šikovný, spolehlivý a s rozumnou cenou.

23.2.2024 15:23:11

1, barvim vsechno sam. V dobe Citadel contrast a Army painter speedpaint barev uz to ani neni takova drina, jako byvala.

3.3.2024 23:44:50

@kalysta I smrt může zemřít má 45 figurek, některý jsou fakt velký. Když bys dal 3000 kč, dělá to 66 kč za figurku. Když to budeš chtít aspoň trošku pěkný, tak 1-2 hodiny na figurku.
Kontrolní otázka: jsi ochoten pracovat za 33-66 kč na hodinu?

4.3.2024 09:53:05

1.

____

Zakázky určitě najdeš, ale pokud to už nemáš v ruce a nebudeš to frkat jak baťa dřeváky, tak budeš dělat šťetku za pár desítek korun na hodinu. Přijde mi, že je tato forma umělecké tvorby tvrdě nedoceněná.

4.3.2024 09:55:04

@Varouch No právě to jsem dal jako příklad, chápu, že 66 Kč za hodinu je málo. Takže aby to bylo aspoň 150, tak by nabarvení Death  may die stálo cca. 6-7.000?? To někdo zaplatí? No dovedu si vlastně představit, že určitě někdo jo. Absolutní fanda, nějaký závodář atd. 

 

7.3.2024 21:02:02

@kalysta Od toho je tady asi ten “průzkum” :-D 

Btw 150 kč/hod mi pořád připadá jako almužna.

7.3.2024 23:16:03

@kalysta Ono záleží jak zkušený barvíř je, já dřív bral za 45 figurek třeba 3700,- a stálo mi to zato, dělal jsem to ve volném čase, učil se na tom, poslouchal audioknihy, relaxoval.. na pohodku.. mohl jsem zadarmo čučet na seriály :D teď už mám docela vychytaný speedpaint, takže za hodinu třeba 2 figurky, někdy i 6 za hodinu, když jdou tomu figurky sculpem naproti, některé fakt zaberou čas a troufnu si říct, že výsledek lepší jak někteří, kteří barví za dvojnásobek a víc (občas kroutím hlavou, že za něco lidi vůbec zaplatí, ne tak ještě toliko..). Dnes už si říkám víc, protože toho času už tolik nemám a už mě tak nebaví barvit druhým, když mi stojí vlastní projekty, pořád si ale myslím, že vedle jiných nabízím své služby velmi levně :) 

8.3.2024 16:49:15

1 ale casu malo, takze dost veci jen zaklad plus wask a nejajky jeden dva detaily vytahnout.

neco bych si i nechal namalovat ale jde hodne o kvantitu tak to podle ma cenu jen kdyz má nekdo airbrush a dokaze to sebat jak bata cvičky

a poslednim dobou jak tu zaznelo idelne 4 - tedy bez figurek, peknej meeplik s potiskem je idealni reseni.

25.3.2024 10:27:30

Co se mě týče tak 2. a poslední roky 4. Figurky odlišené pouze různobarevnými podstavci jsou pro mě na herním plánu maximálně přehledné.

Jediná výjimka budou Iron Maiden packy, ta jsem si, ale nekoupil na hrání, ale na parádu…

25.3.2024 12:01:25

Vybíráme z Bazaru

Marvel Dagger
Marvel Dagger
Akt. cena: 25 €
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas