Pomoc

Zdravím hráči, vyrábím vlastní hru, ale potřeboval bych od někoho z vás pomoc s návrhem budov. Jedná se o 8 typů budov pro 8 hráčů = 64 odlišných budov. Jedná se o budovy Dolu, Pily (zprac.závod), Tržnice, Laboratoř, Kostel, Kasárny, Vesnice, Hrad - takže od každého typu 8ks, ale s rozdílným vzhledem. Najdu tady teda nějakého šikovného člověka, který by mi ty budovy navrhl??? PS: budovy budou vytvořeny trojrozměrně a přibližně 2 cm (průměr/ strana). PPS: nemohu vám za to zaplatit. Děkuji
10.2.2014 21:09:40

dodatek
Pokud možno, tak, aby set 8 budov bylo v podobném stylu...Díky moc...

10.2.2014 21:12:13

ruy

ak mas na mysli
..napr. drevene figurky, tak skus poprosit nejakeho sikovneho stolara pobliz urcite niekoho najdes (snad tvrda valuta ako "lahvinka :) " remeselnika nikdy neurazi) a figurky staci rozlisit tvarom prip. vyskou kocky atp. a farbu si vies dorobit sam
..pokial mas teda budget ako spominas

10.2.2014 21:25:09

odpověd
Nn, jedná se jen o půdorysy těch budov výše popsaných, potřebuju nákresy, budovy si sám postavim (vyrobim), ale nemam nápad na to je navrhnout..postavičky nepotřebuji...ale díky....

10.2.2014 21:32:22 | Upraveno autorem (porovnej)

ještě mě napadlo
Ještě mě napadlo, jestli neznáte alespon hru, kde bych mohl ty budovy okopčit nebo se nechat inspirovat..???

10.2.2014 21:50:14

ruy

google
tam je vsetko

11.2.2014 00:02:10

Vybíráme z Bazaru

Florenza: The Card Game + promo (rarita)
Florenza: The Card Game + promo (rarita)
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas