Lovci pokladu, Marsal a Spion

Zdravim,
muzu nabidnout veskere graficke podklady pro tisk techto her.
4.3.2013 09:38:47

materiály
tak je dej ke stažení ;)

4.3.2013 10:03:51

materialy
Ke stazeni bych je dal rad, nicmene je budu muset uploadovat nekam na web, protoze jsou to nemale soubory, jak v *.psd, tak v *.png.

Napr.: hraci plan Marsalu ma cca 50MB jedna polovina

4.3.2013 13:53:10

ruy

len ci
to nieje uz zbytocne... :)

oboje tu uz su :)

4.3.2013 18:18:29

ruy
A proc by to melo byt zbytecne?
Koukal jsem na to a soubory zde maji cca 2-3MB
Neotviral jsem je, ale nepredpokladam very high kompresi, takze to asi nebude prilis tiskova kvalita.
Nevim jak SirTonic (a u psd to neni tak prukazne vzhledem k poctu vrstev), ale predpokladam vyssi tiskovou kvalitu.
Navic proc upirat moznost lidem pro home made?
Ja sam obe vlastnim prave z toho prvniho vydani. A nerikam, ze jsem je za poslednich 20 let hral :-), ale ty papiry uz maji svou spolecenskou ulohu za sebou a ja si rad udelam reprint napr. pro pomale uceni synka na MaS.... (nechce se mi osobne vse scanovat atd.) A kdyz uz to nekdo ma a chysta se to nabidnout, neprijde mi moc vhodne to kratkozrace "shazovat".

to SirTonic
myslim, ze kdyz to das na cokoli - uloz.to, edisk ap. a pak das link ke hre, tak Ti mnozi zajemci budou vdecni. Hry nemusi byt jen za 600 a vice ...

5.3.2013 01:45:28

som

SirTonic
Já vděčný budu :)

Obě hry jsem v mládí měl a obzvláště Maršál a špion ve mě probouzí nostalgii. A jestli je v lepší kvalitě než to co tu už je (jakože asi určitě bude), beru všemi deseti ...

OT: uloz.to můžu jen doporučit :)

5.3.2013 06:37:44

Krabice
Zdravim,
pokud by nekdo premyslel o koupi krabice formatu A4 tak ted sem objednaval 302x215x55
http://www.packshop.cz/z/krabice-na-format-a4-18.html a je to idealni velikost s poskladanymi trojuhelnikovymi figurkami.

17.3.2013 18:01:51

Vybíráme z Bazaru

Cesty osudu - Destinies ENG
Cesty osudu - Destinies ENG
Akt. cena: 310 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas