Lords of Waterdeep - custom meeples

Po dlouhém váhání jsem se rozhodl, že si je koupím.

http://www.boardgamegeek.com/thread/807557/custom-meeples-updated

Chce se někdo přidat, ať máme lepší cenu?
8.9.2013 13:19:39

update
Po interní domluvě jsme momentálně tři (já, Špatňák, Krápník). Dovoz meeplů bude přímo z USA, takže to navíc bude za nižší cenu.
Pořád nikdo další do party? :)

15.9.2013 21:03:04

DD

cena
No otazkou je na kolik to pripadne vyjde, a taky ten thread uz nefunguje, takze je nekde nejakej jinej odkaz kde se na to da mrknout? Ten thread udajne zarizli protoze se jednalo o komercni zalezitost.

16.9.2013 09:30:59

DD
kompletní sada 4*27 meeplů vyjde v barvě cca na pětistovku. Jo, taky už jsem koukal, že ten thread někdo smazal, každopádně jsem psal soukromou zprávu tomu člověku na BGG a prý pořád prodává. Zkusím od něj sehnat původní inzerát a přímo ho sem ještě jednou nalepit.
Jediný problém je, že chce asi platit jen přes PayPal, ale to by se snad nějak vymyslelo.

tady je fotka meeplů:
http://www.boardgamegeek.com/image/1379043/lords-of-waterdeep

Další se dají najít v galerii BGG u hry, v "Category" pod "Customized"

16.9.2013 10:27:37 | Upraveno autorem (porovnej)

PayPal
Pokud Kewe nemáš PayPal (nechceš použít), tak to klidně zařídím. V tom bych problém neviděl.
A myslím si, že teď to bude hůř k dohledání, ale že to týpek určitě rád prodá. S tím bych problém neviděl...

17.9.2013 09:27:12

Špatňák
jj, už se mi ozval, ale poslal jen mezinárodní ceny, tak jsem ho ještě požádal o ceny pro USA. Jak je budu mít, hned to sem dám.

EDIT: Jo a PayPal nemám.

17.9.2013 11:13:44 | Upraveno autorem (porovnej)

tady jsou ceny:
$30.00 za 1 nabarvený set, $25.00 za každý další
$20.00 za 1 nenabarvený set, $15.00 za každý další

18.9.2013 17:39:04

DD

Termin
Kdy by to tu bylo?
Ja bych do toho asi sel pokud se budem s cenou kolem toho 500. Bude realna moznost predani v Pze, nebo to tu budem pak jeste nejak posilat?

2.10.2013 14:16:37

DD
Už jsem v USA, takže teď jde o to, stanovit deadline, domluvit se se Špatňákem, ať to zaplatí a já to dovezu 20. prosince. Přiletím na Ruzyni, takže by se to dalo předat třeba na Hlavním nádraží, než odjedu směrem východním, ale budu rád, když se nebudu muset v Praze před Vánocema s kufrem moc zdržovat.

2.10.2013 16:33:13

deadline
ok, takže abychom se pohnuli: stanovuju deadline do neděle. Týká se to hlavně DD, samozřejmě pokud by se někdo chtěl ještě přidat, bude vítán, pište radši i do zpráv, ať to tady nepřehlídnu. V neděli/pondělí bych napsal týpkovi o údaje, Špatňák by mu to cvakl přes Paypal a od nás si zpětně nechal na účet poslat peníze dělené rovným dílem.
Howgh.

8.10.2013 05:20:25

Vybíráme z Bazaru

AVGhost: Paranormal Investigaion + rozšíření
AVGhost: Paranormal Investigaion + rozšíření
Akt. cena: 2200 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas