Lepící papír A4 - tisk samolepek

Čaute, jaký používáte papír na tisk samolepek/přelepek u karet? Na jaké parametry při výběru koukat? Případně co máte vyzkoušené?

Rád bych nějakou kvalitní a low-cost verzi.
30.6.2019 19:55:57

DoubleD
Off-topic.

Kvalitni low-cost je trosku oxymoron. :-D Ale chapu, co se tim snazis rict, hodne muziky za malo penez.

Kazdopadne prelepky bych moc nedaval z duvodu, ze si tim "znehodnotis" hru. Preci jen je lepsi mit hru stale v originale a pote ji i tak prodat s pripadnymi kartami v CJ. Zkus to zvazit, pokud nepatris do skupiny nesnasim obaly a v tom zasunute karty.

Pripadne se tu delavaji hromadne objednavky na tisk pres Tangrama a hodne lidi si to pochvaluje, ze je kvalita velmi vysoka, coz muze byt taky zajimava alternativa.

30.6.2019 22:11:43

Vojtech Musil
no v podstatě jsem to myslel jako dva druhy jeden jak říkáš hodně muziky za málo peněz a druhej třeba dražší ale kvalitní :)

Jde mi spíš o výrobu PnP, případně neofico různých rozšíření, kdy je lehčí soutisk řešit přelepením než oboustranným tiskem.


Plus bych nálepky využil i na něco jiného než jen hry, origo hry si tím ničit nechci:)

30.6.2019 22:16:48

Lepící papír
Já když jsem si dělal vlastní lepítka (ne na deskovky), tak jsem zašel do svého nejbližšího papírnictví a vzal si jediný lepící papír, co tam byl. Myslím, že tady toho není moc co vymyslet.

1.7.2019 08:18:46

...
Možná "blbá" poznámka, ale nezapomeň se mrknout, aby to byl papír vhodný do daného typu tiskárny - inkoustová/laserová.
Občas se setkám s tím, že si někdo neuvědomuje podstatu technologie. Inkoust potřebuje vhodný povrch, aby se nerozpil či nerozmazal. Naproti tomu, "lejzrovka" toner zažehluje vysokou teplotou.
A koukám, že se dělají i "obojetné" (inkoust i laser). Namátkou první co jsem našel: http://www.ecoprint.cz/etikety-avery-univerzalni-na-a4/univerzalni-etikety-avery-200x297-mm-100-listu-s33586056:parametry#tabs

1.7.2019 08:56:49

samolepky
sice jsem nepouzil na karty, ale na vyrobu zetonu (nalepka na karton z obou stran) a bylo to v poradku:

https://www.mironet.cz/epson-photo-quality-inkjet-paper-a4-samolepici-10-listu+dp208774/

1.7.2019 10:34:30

Vybíráme z Bazaru

Rush M.D. - komplet KS
Rush M.D. - komplet KS
Akt. cena: 2700 Kč
Končí za: 13 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas