Jakou samolepku na kartony?

Potřebuji si vyrobit nejake zetony. Predstava je takova, ze neco natisknu na samolepku A4, nalepim na karton a rozrezu.
Otazka je, jakou samolepku pouzit. Mam doma "obycejnou" A4 samolepku, ale na ni to nevypada uplne super - je to takove matne.
Kdysi jsem si dal tisknout neco v copy centru a tam meli nejakou lepsi lesklou (stala asi 30Kc/A4). Prodavac mluvil dokonce cosi o castecne vodeodolnosti (?) a je fakt, ze tyto samolepky mi drzi na zetonech uz cca dva roky bez nejmensich znamek pouzivani. A to jsem zetony nicim nelakoval.

Proto se ptam, mate nejaky tip na "kvalitni lesklou" samolepku, ktera by dobre drzela na kartonu?
Idealne primo link na e-shop.
13.2.2014 08:10:54 | Upraveno autorem (porovnej)

samolepky
Ahoj, důležitý je aby byla permanentní avšak nejlepší ale o něco dražší je polymerická. Jinak jestli chceš tisknout na arch a ne na roli tak třeba jac folie http://www.benefitreklama.cz/eshop/produkty/sitotiskove-archy/vinylove-sitotiskove-archy/vinylove-sitotiskove-archy-bile/bile-samolepici-vinylove-archy-jac-162.html snad trochu pomůže ...jinak na ty jac folie jsou vytištěny třeba provozní řády v mhd v Praze ..můžeš okouknout :-)

21.4.2014 13:43:31

Vybíráme z Bazaru

7 Divů světa + rozšíření
7 Divů světa + rozšíření
Akt. cena: 780 Kč
Končí za: 17 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas