Grafika hry

Zdravim,
v současné době zvažuji, že se také pokusím o tvorbu deskové hry.
Nápady už sice njáké mám, ale popravdě se nejvíce obávám grafického zpracování.
Sem tam sice něco nakreslím, ale určtě ne v tak dobrém provedení nebo kvalitě, aby se to dalo použít.

Všiml jsem si, že tady několik autorů ukazovalo pár obrázků kartiček atd z her, které připravují. A musím pokorně konstatovat, že takhle dobře bych to já nikdy nevytvořil.

Chtěl bych se tedy zeptat, jestli jsou malůvky jejich nebo jestli jim je kreslil například nějáký známý, popřípadě jestli je netvořili v nějákém free grafickém programu.

Pro svoji hru bych potřeboval vytvořit pozadí hrací desky, kartičky, postavičky, domečky, atd.
Stahovat nějáké obrázky z netu se mi opravdu nechce hlavně kvůli autorským právům.
24.8.2014 12:49:31 | Upraveno autorem (porovnej)

pokud to chceš
pro vlastní zábavu, neřešil bych to. Pokud to myslíš vážně, stejně bych první verzi udělal s nějakými obrázky, které odněkud stáhneš, pokud si je sám nechceš kreslit, a pokud by se té hry ujalo nějaké vydavatelství, grafik bývá většinou v jejich kompetenci (takže by to předělal do něčeho "autorského")

24.8.2014 17:04:36 | Upraveno autorem (porovnej)

děkuju ;-)
Ty jo tahle možnost mě vůbec nenapadla :D
Ale má to svoji logiku a jednoduchou krásu, takže děkuju za odpověď.
Nicméně jeslti to myslím vážně nebo spíš jestli můj pokus bude vůbbec někdo brát vážně se ukáže, až něco vyplodim do finální podoby.
Zatím jsem jen ve fázi doufání :-D

27.8.2014 20:49:42

však
uvidíš ;)

27.8.2014 22:17:36

doufám, že uvidím :D
Ale jinak pokud se to vyvine, do nějáký koukatelný a hratelný formy, určitě to sem nadhodim k prodiskutování ;-)

28.8.2014 15:30:13

Vybíráme z Bazaru

Radlands Board Game Super Deluxe Edition
Radlands Board Game Super Deluxe Edition
Akt. cena: 2000 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas